فرزند آنجلینا و بردپیت نام پدرش را حذف کرد!

ویوین، دختر آنجلینا جولی و برد پیت، نام خانوادگی پدرش را از لیست نام بازیگران و دست‌اندرکاران نمایش موزیکال «The Outsiders» حذف کرده است.

به گزارش رصد روز، ویوین، دختر آنجلینا جولی و برد پیت، نام خانوادگی پدرش را از لیست نام بازیگران و دست‌اندرکاران نمایش موزیکال «The Outsiders» حذف کرده است.

این دختر ۱۵ ساله به مادرش کمک کرده تا این نمایش موزیکال را کارگردانی کند. این نمایش در تاریخ ۱۱ آوریل در سالن تئاتر برنارد بی جیکوبز در شهر نیویورک افتتاح شد.

 

ویوین ۱۵ ساله، به جای نام خانوادگی خود، پیت، از نام میانی قانونی مادرش جولی استفاده کرده است.

The Outsiders یک نمایش موزیکال جدید بر اساس رمان YA نوشته سوزان الیوز هینتون است.

این نمایش موزیکال از دیدگاه شخصیت اصلی ۱۴ ساله‌اش، پونی‌بوی کرتیس (با بازی بردی گرانت) روایت می‌شود که در ایالت اکلاهما زندگی می‌کند.

پونی‌بوی تنش‌های مداوم بین دو باند رقیب در دهه ۱۹۶۰ را دنبال می‌کند. نقش ویوین در نمایشنامه به عنوان دستیار کارگردان ذکر شده است.

دستیار کارگردان معمولاً عضوی از گروه تولید است که پشتیبانی اداری و خلاقانه‌ به کارگردان ارائه می‌دهد.

در بروشور نمایش، مادر ویوین، آنجلینا جولی ۴۸ ساله، به عنوان کارگردان این نمایش موزیکال معرفی شده است.

آنجلینا از این که در کنار دخترش، ویوین که دانشجوی تئاتر و حامی هنر است، روی اولین پروژه کارگردانی تئاتر خود کار می‌کند، هیجان‌زده است.

نمایش The Outsiders: A New Musical 12 نامزد جایزه تونی، شامل جایزه بهترین نمایش موزیکال و بهترین موسیقی اورجینال شده است.

حدود یک ماه پیش، آنجلینا در مورد همکاری با دخترش در این پروژه صحبت کرد.

ویوین ترجیح می‌دهد با جاستین لوین کار کند و انتخاب لباس او نیز این موضوع را منعکس می‌کند.

جاستین که سرپرستی موسیقی، ارکستراسیون و تنظیم این نمایش موزیکال را برعهده دارد، تصریح کرد:

ویوین یکی از بهترین انسان هایی است که تا به حال ملاقات کرده ام. او جهان و مردم را به گونه ای دیگر می بیند.

فکر می‌کنم که این نمایش می تواند باعث ارتباط مجدد با کودک درونتان شود.

انتخاب ویوین برای استفاده از یک نام خانوادگی دیگر، به دنبال انتخاب خواهرش زاهارا است که در ماه نوامبر سال ۲۰۲۳ هنگام پیوستن به یک گروه اجتماعی از نام خانوادگی جولی استفاده کرد.

تغییر نام خانوادگی ویوین به دنبال سال ها اختلاف میان برد پیت ۶۰ ساله، آنجلینا و فرزندانشان بوده است.

در سال ۲۰۱۶، جولی درخواست طلاق داد و درخواست حضانت شش فرزند این زوج به نام‌های ویوین، زاهارا، ناکس، مدوکس، پکس و شیلو را داشت.

این زوج سابق هالیوودی نزدیک به هشت سال برای دریافت حضانت فرزندانشان با یکدیگر مبارزه کردند.

آنجلینا جولی (انگلیسی: Angelina Jolie، با نام تولد آنجلینا جولی وُیت؛ زادهٔ ۴ ژوئن ۱۹۷۵)[۴] بازیگر، فیلم‌ساز و بشردوست آمریکایی است.او دریافت‌کنندهٔ افتخارات گوناگونی از جمله یک جایزهٔ اسکار و سه جایزهٔ گلدن گلوب بوده‌است. نام جولی چند بار در میان فهرست بازیگران زن هالیوود با بیشترین دستمزد آمده‌است.

جولی در کودکی با پدرش جان ویت در نگاهی به بیرون (۱۹۸۲) حضور یافت. کار سینمایی او با جدیت یک دهه بعد با فیلم کم‌بودجهٔ سایبورگ ۲ (۱۹۹۳) آغاز شد و با نقش اصلی هکرها (۱۹۹۵) ادامه یافت. او در فیلم تلویزیونی زندگی‌نامه‌ای جورج والاس (۱۹۹۷) و جیا (۱۹۹۸) ایفای نقش کرد و بابت بازی در نقش یک جامعه‌ستیز در درام دختر، ازهم‌گسیخته (۱۹۹۹) برندهٔ جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. او با بازی در نقش لارا کرافت در فیلم لارا کرافت: مهاجم مقبره (۲۰۰۱) به بازیگری برجسته در هالیوود تبدیل شد. او این روند را با نقش‌های اکشن خود در آقا و خانم اسمیت (۲۰۰۵)، تحت تعقیب (۲۰۰۸)، سالت (۲۰۱۰) ادامه داد و با بازی در درام‌های قلب قدرتمند (۲۰۰۷) و بچه جایگزین (۲۰۰۸) مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. پرفروش‌ترین کارهای او شامل فیلم فانتزی مالفیسنت (۲۰۱۴) و فیلم ابرقهرمانی جاودانگان (۲۰۲۱) و نیز مجموعهٔ پاندای کونگ‌فوکار (از ۲۰۰۸) می‌شوند. جولی چندین درام جنگی مانند در سرزمین خون و عسل (۲۰۱۱)، شکست‌ناپذیر (۲۰۱۴) و اول پدرم را کشتند (۲۰۱۷) را نویسندگی و کارگردانی کرده‌است.

جولی همچنین بابت فعالیت‌های بشردوستانه‌اش شناخته شده‌است و جایزه بشردوستانه ژان هرشولت و همچنین نشان افتخاری سنت مایکل و سنت جورج را دریافت کرده‌است. او کارهای خیرخواهانه‌ای شامل حفاظت طبیعت، آموزش و حقوق زنان را ترویج می‌کند و بیشتر از همه بابت پشتیبانی‌هایش به نمایندگی از پناهندگان به‌عنوان فرستادهٔ ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان (جایگاهی که آن را تا سال ۲۰۲۲ داشت) مورد توجه قرار گرفته‌است. جولی بیش از دوازده مأموریت در سطح جهانی برای اردوگاه پناهندگان و سرزمین‌های جنگی انجام داده‌است.

به عنوان چهره‌ای عمومی، از جولی به عنوان یکی از تأثیرگذارترین و قدرتمندترین افراد در صنعت سرگرمی آمریکا یاد شده‌است. رسانه‌های گوناگونی برای چند سال از او به عنوان زیباترین زن جهان یاد کرده‌اند. زندگی شخصی او از جمله روابط، ازدواج‌ها و سلامتی‌اش در معرض پوشش بسیاری از رسانه‌ها و مردم بوده‌است. او پیش‌تر از بازیگران جانی لی میلر، بیلی باب تورنتون و برد پیت طلاق گرفته‌است. او و پیت شش فرزند با هم دارند که سه نفر از آن‌ها در سطح بین‌المللی به فرزندی گرفته شده‌اند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار