فرضیه خودکشی آزاده نامداری تقویت شد / زمان تحویل پیکر آزاده نامداری به خانواده اش

به گزارش رصد روز ، فرضیه خودکشی آزاده نامداری تقویت شد این موضوع که از شب قبل چندین و چندبار تکرار شد و به واسطه شائبه بارداری رد می شد حالا یکبار دیگر قوت گرفته است. این موضوع را می توان از اظهار نظر خبرنگار خبرگزاری فارس فهمید. به گفته سرپرست دادسرای امور جنایی تهران آخرین وضعیت علت مرگ آزاده نامداری در دست تحقیق است و این موضوع کمی زمان میبرد. هرچند که قاضی شهریاری از مدت زمان طی این پروسه چیزی نگفت اما توضیح داد که پزشکی قانونی در حال بررسی های دقیقی است که به محض اتمام موارد به خانواده ایشان اعلام می شود. وی درباره زمان تحویل پیکر آزاده نامداری به خانواده اش توضیحاتی داد.

 

فرضیه خودکشی آزاده نامداری تقویت شد

لازم به ذکر است خبرنگار خبرگزاری فارس در پایان متن مصاحبه خود با قاضی شهریاری نوشت: پیگیری‌های خبرنگار فارس حکایت از تقویت فرضیه خودکشی این مجری سابق صدا و سیما دارد.

 

زمان تحویل پیکر آزاده نامداری به خانواده اش

 

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران درخصوص تحویل پیکر متوفی به خانواده اش نیز گفت: از نظر قضایی هیچ منع و محدودیتی برای تحویل جسد به خانواده متوفی وجود ندارد. هر زمان که خانواده مرحومه آمادگی انجام تدفین وی را داشته باشند می‌توانند پیکر نامداری را تحویل بگیرند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا