فرمانده انتظامی تهران بزرگ: راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل برگزار شد

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل خبر داد. به گزارش رصد روز،سردار عباسعلی محمدیان ، با بیان اینکه جشن و مراسم یوم الله ۲۲ بهمن امسال پرشور و پررنگ‌تر از سال‌های قبل برگزار شد، گفت:‌ خوشبختانه امسا...

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل خبر داد.

به گزارش رصد روز،سردار عباسعلی محمدیان ، با بیان اینکه جشن و مراسم یوم الله ۲۲ بهمن امسال پرشور و پررنگ‌تر از سال‌های قبل برگزار شد، گفت:‌ خوشبختانه امسال نیز مردم با حضور حماسی و جانانه خود برای انقلاب و نظام سنگ تمام گذاشته و حضور گسترده و چشمگیری در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند.

وی با بیان اینکه حضور مردم، دشمنان انقلاب و این مرز و بوم را بار دیگر ناامید کرد، گفت: مردم شریف تهران در این راهپیمایی با آرمان‌های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

محمدیان با اشاره به وضعیت امنیت راهپیمایی امسال نیز گفت:‌ همکاران من از چند روز قبل از راهپیمایی در آماده باش بوده و تمهیدات ترافیکی و انتظامی را برای برگزاری این مراسم باشکوه اتخاذ کردند.  خوشبختانه در نتیجه تمام این اقدامات و با مشارکت و همکاری دیگر دستگاه‌ها و مردم راهپیمایی در امنیت و آرامش کامل برگزار شد و هیچ مشکلی در حوزه‌های انتظامی، امنیتی و ترافیکی در طول برگزاری راهپیمایی مشاهده نشد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار