فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری در بانک سرمایه

اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک سرمایه با نرخ سود ۲۳درصد تا پایان سال جاری در شعب سراسر کشور این بانک عرضه می‌شود. به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، بر اساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فر...

اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک سرمایه با نرخ سود ۲۳درصد تا پایان سال جاری در شعب سراسر کشور این بانک عرضه می‌شود.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، بر اساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) این بانک تا پایان سال جاری، در تمامی شعب، صورت خواهد پذیرفت.

این اوراق با نام، با سررسید یک‌ساله و نرخ سود ۲۳ درصد سالانه از تاریخ انتشار خواهد بود. پرداخت سود علی‌الحساب اوراق مذکور به‌صورت ماهانه و بازخرید قبل از سر رسید آن با نرخ ۱۰ درصد سالانه خواهد بود.

لازم به ذکر است، فروش این اوراق صرفاً به اشخاص حقیقی ایرانی بالای ۱۸ سال امکان‌پذیر می‌باشد و متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به شعب بانک سرمایه در سراسر کشور، نسبت به تکمیل فرم درخواست گواهی سپرده‌ مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری عام اقدام نمایند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط