فهرست تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط ۱۹ بانک را بدانید

به گزارش رصد روز ، فهرست تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط ۱۹ بانک منتشر شد. روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد پیرو اطلاعیه‌های قبلی این بانک، آمار تسهیلات و تعهدات کلان بانک‌های «سرمایه و خاورمیانه» و تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط پرداختی توسط ۱۹ بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به شرح زیر منتشر می‌شود.

همچنین اطلاعات مربوط به تسهیلات و تعهدات کلان و تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط پرداختی توسط ۱۱ بانک باقی‌مانده در حال دریافت و بررسی است و متعاقباً انتشار خواهد یافت.

گفتنی است، در اجرای تکلیف مقرر در جز نخست از بند «د» ذیل تبصره (۱۶)  قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور مبنی بر لزوم انتشار اطلاعات و جزییات مربوط به تسهیلات و تعهدات کلان و همچنین تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط، پرداختی توسط هر یک از بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی در تارنمای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پس از تعیین مصادیق آن در شورای پول و اعتبار در پایان هر فصل و با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۱/۳/۳۱ شورای پول و اعتبار در این خصوص مبنی بر اینکه؛ مجموع خالص تسهیلات و تعهدات مربوط به هر ذینفع واحد و یا اشخاص مرتبط که میزان آن حداقل معادل یک هزار میلیارد ریال است، به عنوان مصادیق مشمول حکم مقرر در جز نخست از بند «د» ذیل تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور محسوب می‌شود.

در پایان قابل تأکید است این بانک در چارچوب احکام قانونی و مصوبات موصوف، آمار و اطلاعات مربوط به «تسهیلات و تعهدات کلان» و «تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط»، پرداختی توسط هر یک از بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی را پس از بررسی، صحت سنجی و استانداردسازی، در پایان هر فصل از طریق درج در پایگاه اطلاع‌رسانی خود در دسترس عموم قرار خواهد داد.

فهرست تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط ۱۹ بانک

 

بانک ایران و ونزوئلا ۴۲ KB –   Excel icon

بانک پاسارگاد ۴۸ KB –   Excel icon

پست بانک ۴۲ KB –   Excel icon

بانک تجارت ۴۴ KB –   Excel icon

بانک توسعه تعاون ۳۸ KB –   Excel icon

بانک خاورمیانه ۳۸ KB –   Excel icon

بانک رفاه کارگران ۶۲ KB –   Excel icon

بانک سامان ۳۴ KB –   Excel icon

بانک سپه ۲۸ KB –   Excel icon

بانک سینا ۴۸ KB –   Excel icon

بانک قرض الحسنه رسالت ۳۸ KB –   Excel icon

بانک قرض الحسنه مهر ایران ۳۸ KB –   Excel icon

بانک کارآفرین ۴۲ KB –   Excel icon

بانک کشاورزی ۳۸ KB –   Excel icon

بانک مسکن ۴۲ KB –   Excel icon

بانک ملت ۴۴ KB –   Excel icon

بانک صنعت و معدن ۴۰ KB –   Excel icon

بانک گردشگری ۴۵ KB –   Excel icon

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا