فهرست صدرنشینان بورس کالا اعلام شد + جزییات

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، شرکت ذوب آهن اصفهان با ثبت معامله ۴۲ هزار و ۸۹۷ تن محصول شامل سبد میلگرد و تیرآهن ارزشی معادل ۶۱۶۹ میلیارد ریال را به ثبت رساند و در صدر ایستاد و برترین شرکت به لحاظ ارزش معاملات بازار فیزیکی بورس کالا در هفته ای که گذشت شد.

پس از ذوب آهن اصفهان، شرکت فولاد خوزستان با فروش ۴۳ هزار و ۱۶۰ تن شمش بلوم و تختال به ارزش ۶۱۶۳ میلیارد ریال در جایگاه دوم ایستاد.

شرکت پالایش نفت تهران (تندگویان) با ثبت معامله ۳۵ هزارو ۷۰۰ تن وکیوم باتوم، لوب کات سبک و سنگین و گوگرد گرانوله ارزش ۴۰۵۵ میلیارد ریالی را رقم زد و جایکاه سوم را از آن خود کرد. پس از آن شرکت پتروشیمی تندگویان نیز با ثبت معامله ۱۱ هزار و ۸۷۲ تن انواع پلی اتیلن و نخ پلی استر به ارزش بیش از ۳۹۴۹ میلیارد ریال چهارم شد.

مجتمع فولاد خراسان با دادوستد ۲۰ هزار و ۴ تن سبد میلگرد به ارزش ۲۸۷۸ میلیارد ریال رتبه هفتم را کسب کرد و بعد از آن شرکت پتروشیمی مارون با ثبت معامله ۸۲۶۹ هزار تن محصول شامل پلی اتیلن، پلی پروپیلن و منو اتیلن گلایکول و دی اتیلن گلایکول به ارزش ۲۸۶۲ میلیارد ریال در جایگاه هشتم جای گرفت.شرکت پتروشیمی اروند با فروش ۱۶ هزار و ۱۵۱ تن پلی وینیل کلرایدو سود کاستیک ارزشی بیش از ۲۸۱۹ میلیارد ریالی را به ثبت رساند.

در نهایت نیز شرکت جهان فولاد سیرجان با ثبت معامله ۲۰ هزار تن سبد میلگرد و شمش بلوم به ارزش ۲۸۱۶ میلیارد ریال دهمین شرکت برتر به لحاظ ارزش معاملات شد.

گفتنی است در رده بندی این هفته ۱۰ شرکت بازار، تغییراتی نسبت به هفته های قبل وجود داشت که آن، نبود شرکت هایی چون فولاد مبارکه اصفهان و ملی مس در جدول برترین ها بود.

27999

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا