فوتوشوت‌های جدید مونیکا بلوچی

به گزارش رصد روز، فوتوشوت‌های جدید و باورنکردنی مونیکا بلوچی ۵۸ ساله برای مجله cate magazine را مشاهده کنید. کاربران فضای مجازی اعتقاد دارند مونیکا بلوچی در این عکس‌ها بسیار جوان‌تر به نظر می‌رسد. مونیکا بلوچی بازیگر و مدل ایتالیایی در ۳۰...

به گزارش رصد روز، فوتوشوت‌های جدید و باورنکردنی مونیکا بلوچی ۵۸ ساله برای مجله cate magazine را مشاهده کنید.

کاربران فضای مجازی اعتقاد دارند مونیکا بلوچی در این عکس‌ها بسیار جوان‌تر به نظر می‌رسد.

مونیکا بلوچی با این عکس ها بنجامین باتن شد

مونیکا بلوچی با این عکس ها بنجامین باتن شد

مونیکا بلوچی بازیگر و مدل ایتالیایی در ۳۰ سپتامبر سال ۱۹۶۴ در شهر چیتا دی کاستلوی ایتالیا متولد شد.

عمدهٔ شهرت بلوچی به خاطر بازی در نقش پرسفونه در سری فیلم‌های ماتریکس است. بلوچی در فیلم دراکولای برام استوکر به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا در نقش عروس دراکولا ظاهر شد. او با بازی در فیلم‌های مالنا و برگشت‌ناپذیر توانست با دو کارگردان مشهور، یعنی جوزپه تورناتوره و گاسپار نوئه همکاری کند. از دیگر نقش‌های بلوچی می‌توان به بازی در نقش مریم مجدلیه در فیلم مصائب مسیح به کارگردانی مل گیبسون اشاره کرد. بلوچی در اسپکتر به عنوان یک باندگرل ظاهر شد. شلیک نهایی، شاگرد جادوگر و فصل کرگدن از دیگر آثار وی هستند. بلوچی همچنین در مجموعه‌های تلویزیونی مختلفی همچون موتسارت در جنگل و توئین پیکس نیز به ایفای نقش پرداخته‌است.

مورد عجیب بنجامین باتن یا سرگذشت غریب بنجامین باتن فیلمی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۸ به کارگردانی دیوید فینچر است.

بنجامین در روز پایان جنگ جهانی اول (آتش‌بس ۱۱ نوامبر ۱۹۱۸) و در سن ۸۰ سالگی به صورت یک پیرمرد به دنیا آمد و در حالی که دیگران پیرتر می‌شوند، او هر سال جوان‌تر می‌شود.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار