قدردانی استانداری تهران از عملکرد بانک دی در زمینه تخصیص تسهیلات اشتغالزایی

معاون استاندار تهران، از عملکرد بانک دی در جهت تحقق اهداف پیش‌بینی شده دولت به منظور ایجاد اشتغال را «مطلوب» قدردانی کرد. به گزارش رصد روز  ،  به نقل از روابط عمومی بانک دی، محمد علی مهری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، در نا...

معاون استاندار تهران، از عملکرد بانک دی در جهت تحقق اهداف پیش‌بینی شده دولت به منظور ایجاد اشتغال را «مطلوب» قدردانی کرد.

به گزارش رصد روز  ،  به نقل از روابط عمومی بانک دی، محمد علی مهری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، در نامه‌ای خطاب به علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک دی، عملکرد این بانک در استان تهران در اعطای تسهیلات موضوع جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه را «مطلوب» ارزیابی کرد و از اقدامات بانک در این زمینه قدردانی کرد.

گفتنی است اعتبار مصوب بانک دی از محل این موضوع، ۸۶ میلیارد ریال بوده که از این محل تا کنون ۵۰ میلیارد ریال در قالب ۲۹ پرونده تخصیص یافته است.

گفتنی است تسهیلات موضوع جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه ۱۴۰۱ در راستای حمایت از اشتغال دانش‌بنیان و صنایع خلاق در سراسر کشور با اولویت مناطق محروم و از محل منابع سپرده‌های پس‌انداز و جاری قرض‌الحسنه نظام بانکی به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق اختصاص می‌یابد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط