قیمت استایل جدید معین زد را ببینید شوکه می شوید!+ ویدیو

به تازگی موزیک ویدئویی از معین زد خواننده ایرانی منتشر شده که حواشی زیادی را برای این خواننده ایجاد کرد.

به گزارش رصد روز، به تازگی موزیک ویدئویی از معین زد خواننده ایرانی منتشر شده که حواشی زیادی را برای این خواننده ایجاد کرد.
به تازگی موزیک ویدئویی از معین زد خواننده ایرانی منتشر شده که حواشی زیادی را برای این خواننده ایجاد کرد. رقص او در این موزیک ویدئو و اجرای ضعیفش با انتقاد زیادی مواجه شد.

یکی دیگر از حواشی این موزیک ویدئو لباس عجیب او بود که جلیقه‌ای نازک برتن داشت. این جلیقه ۶۰۰ هزار تومان قیمت داشت که باعث تعجب برخی کاربران فضای مجازی شد چرا که معتقد بودند سلبریتی‌ها سراغ لباس‌هایی می‌روند که میلیونی قیمت داشته باشد.

 

معین زد متولد سال ۷۰ می باشد. وی پس از شروع حرفه ای توانست با آثار خود سبکی متفاوت را ارائه کند و به سرعت مخاطب جذب کند.

چکیده ای از بیوگرافی معین زد : 

نام اصلی: محسن زندی

متولد : ۸ آذر ۱۳۷۰

محل تولد : تویسرکان ، همدان

حرفه : خواننده

سبک موسیقی : پاپ – رپ

سال شروع کاری: ۱۳۹۵

 

معین زد با نام اصلی محسن زندی متولد ۸ آذر ۱۳۷۰ در شهر تویسرکان همدان، خواننده است. معین زد از کودکی علاقه فراوانی به موسیقی داشته او همیشه در جمع مهمانی ها اقدام به خوانندگی میکرده و دوستان و خانواده‌اش او را به دلیل صدای بسیار زیبایی که داشته تحسین می کردند و مشوق اصلی اش خانواده و دوستانش بوده است.

 

معین زد از ۹ سالگی خواندن را شروع کرد و فعالیت خود را در سن ۱۲ سالگی از سال ۱۳۸۲ در سبک های موسیقی پاپ رپ آغاز نمود. او معتقد است که سبک موسیقی‌اش خاص خودش است. معین زد با سرودن ترانه هایی با مفاهیم و مضمون های اجتماعی و عاشقانه قطعات موسیقیایی را با ملودی هایی از خودش ساخت و در فضای مجازی منتشر کرد.

 

 

معین زد علاوه بر خوانندگی در حرفه ترانه سرایی نیز کار می کند و با سرودن ترانه هایی با مفاهیم و مضمون های اجتماعی و عاشقانه قطعات موسیقیایی را با ملودی هایی از خودش ساخت و در فضای مجازی منتشر کرد و توجه بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرد.

 

معین زد ارادت زیادی به اهل بیت داشته و اهل نوحه و مداحی برای اهل بیت نیز میباشد این موضوع را میتوان از عکسهای اینستاگرامش فهمید که به کربلا رفته است.

 

معین زد بعد از سال ها فعالیت توانست در نهایت خرداد ۱۳۹۸ برای قطعه جاده هزار با ترانه و ملودی خود و تنظیم سعید انصاری مجوز بگیرد.

 

 

ازدواج : 

معین زد هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

آثار معین زد :

حست دروغه

دمتون گرمه

من عاشقتم هنوزم

جاده هراز

زمانه

پیر میشم

ریسمون سیاه

درد عشق

روزای رفته

همدست

نعره ی چاه

 

آهنگ های معین زد
موزیک ویدئوها :

حست دروغه

دمتون گرمه

من عاشقتم هنوزم

جاده ی هراز

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار