لاغر شدن عجیب و غریب این مرد وایرال شد+عکس

به گزارش رصد روز، کول پروچاسکا، اهل کارولینای جنوبی، تصاویر قبل و بعد از کاهش وزن زیاد خود را در توییتر منتشر کرد. این پست که به سرعت در فضای مجازی منتشر شده است، تصویری از کول قبل از کاهش وزنش در کنار تصویر فعلی او پس از کاهش وزن را نشان می دهد. او در شرح پست خود نوشت: «بیش از ۱۵۰ کیلوگرم وزنم را کم کردم. خیلی ها به من اعتقاد نداشتند، اما من به خودم ایمان داشتم.»

لاغر شدن عجیب و غریب این مرد وایرال شد

کول به اشتراک گذاشت که علیرغم دگرگونی باورنکردنی‌اش هنوز نسبت به بدنش احساس خوبی ندارد، زیرا کاهش وزن زیادش باعث شده، پوستش به شدت شل شود. او در ادامه توضیحات خود نوشت: «به اشتراک گذاشتن یک عکس بدون پیراهن بسیار سخت است، اما من تا اینجای کار آمده ام.»

لاغر شدن عجیب و غریب این مرد وایرال شدحدود دو سال پیش، کول اعلام کرده بود که وزنش تقریباً ۲۷۰ کیلوگرم است و بحرانی ترین شرایط سلامتی در زندگی اش را تجربه می کند. او نمی خواست به خاطر اضافه وزن در جوانی بمیرد و توانست با حضور منظم در باشگاه، ۱۵۰ کیلو، وزن کم کند.

لاغر شدن عجیب و غریب این مرد وایرال شد

کول همچنین تغذیه خود را اصلاح کرد و روزانه حداقل ۱۰,۰۰۰ قدم پیاده روی می کرد. وی اکنون تقریباً ۱۰۰ کیلو وزن دارد و قصد دارد برای برداشتن پوست شل، جراحی کانتورینگ بدن انجام دهد.
کول نوشت: «امیدوارم بتوانم هزینه آن را از طریق بیمه بپردازم، در غیر این صورت از GoFundMe برای گرفتن حمایت های مردمی، استفاده می کنم.»

لاغر شدن عجیب و غریب این مرد وایرال شد

پست او مملو از نظرات حمایتی و پیشنهادهایی برای کمک به هزینه جراحی برداشتن پوست او بود.

یکی از کاربران توییتر نوشت: «من در کسری از ثانیه کمک مالی می کنم.»

کاربران شجاعت او را برای نشان دادن این پوست اضافی تحسین کردند.

یکی از آنها نوشت: «در آن عکس بدون پیراهن فقط غرور دیده می شود.»

یکی دیگر افزود: «من مطمئن هستم که این عکس الهام بخش دیگرانی است که در وضعیت مشابهی هستند.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا