لباس عروس شاهزاده مانند همسر شاهرخ استخری سوژه شد+ عکس

لباس عروس باکلاس سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.

به گزارش رصد روز، سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری از بازیگران کشورمان است. آنها در سال ۱۳۹۰ ازدواج کردند. آشنایی آنها توسط ارتباط شان با یک دوست مشترک شکل گرفت و با وجود دور بودن از هم کمتر از ۲ سال پس از آشنایی ازدواج کردند. دوره نامزدی آنها ۶ ماه بود و بعد از آن خیلی زود با هم ازدواج کردند. سپیده پس از ازدواج در ایران زندگی می کند.

شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ بازیگر معروف سینمای ایران در بسیاری از فیلم های سینمایی و سریال های شبکه خانگی نقش آفرینی کرده است. شاهرخ استخری اکنون یکی از چهره های شناخته شده تلویزیون و سینما می باشد.

گزیده ای از بیوگرافی شاهرخ استخری:
زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون
تولد: ۱۴ مهر ۱۳۵۹/تهران
ملیت: ایرانی
پیشه: بازیگر
مدرک تحصیلی: لیسانس مهندسی صنایع

 

بیوگرافی شاهرخ استخری:

شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ در تهران، ( ولی در شناسنامه اش متولد ۲۸ شهریور ۱۳۶۰ می باشد) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد. او فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک تر از خودش دارد. خواهرش که یکسال از او کوچک تر است فوق‌لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد. شاهرخ استخری تا سوم دبستان، ساکن بلوار کشاورز بوده است و از آن به بعد در شهرک غرب زندگی می کند. سوم دبستان را در مدرسه ۱۵ خرداد و دوره راهنمایی‌اش را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان اش را در فجر دانش تحصیل کرده است.

وی از خدمت سربازی معاف شده است چون پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است. فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی‌گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

 

 

ازدواج شاهرخ استخری:
شاهرخ استخری در سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۱ ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد، و ماحصل این زندگی دو فرزند دختر به نام‌های پناه و نبات می‌باشد که هر دو متولد بلژیک هستند.

 

 

زندگی حرفه ای شاهرخ استخری:
شاهرخ استخری پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم “تلــخون” ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از “پریدخت” گرفته تا “مثل هیچ کس” و سپس “ماه عســل” و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال “دل نوازان” است و بعد از آن “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

استخری در سریال “دل نوازان” ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال “فاصله‌ها”، نقش سعید را بازی کند. او می‌گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم.

فیلم های سینمایی شاهرخ استخری:

سال
نام فیلم
نوع
سمت
کارگردان
۱۳۹۴
آن آواز غمناک
ویدئویی
بازیگر
آرش سنجابی
۱۳۹۳
دوربین
سینمایی
بازیگر
محسن توکلی
۱۳۹۳
تعطیلات
ویدیویی
بازیگر
سپهر محمدی
۱۳۹۲
تقدیر نهایی
سینمایی
بازیگر
محسن توکلی
۱۳۹۱
فیلم کبریت سوخته
ویدئویی
بازیگر
محسن توکلی
۱۳۹۱
سوگند
تله فیلم
بازیگر
فربد شکرایی
۱۳۹۰
پس کوچه‌های شمرون
سینمایی
بازیگر
کامران قدکچیان
۱۳۹۰
برگشت ناپذیر
ویدیویی
بازیگر
امیر احمد انصاری
۱۳۹۰
ساعت شلوغی
سینمایی
بازیگر
آرش معیریان
۱۳۹۰
یک دو سه
ویدیویی
بازیگر
محمد خراط زاده
۱۳۹۰
چک
سینمایی
بازیگر
کاظم راست گفتار
۱۳۸۶
تلخون
ویدیویی
بازیگر
علیرضا امینی
۱۳۸۷
شریک
ویدیویی
بازیگر
امیر احمد انصاری
۱۳۸۴
یک شب همین طوری کنارم باش
ویدیویی
بازیگر
علی همراز

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار