لباس لاکچری نانسی عجرم در اجرای برنامه اش+ عگکس

گروهی از خوانندگان عرب از جمله نانسی عجرم در جده روی صحنه رفتند و به اجرای برنامه پرداختند. در این مراسم نانسی عجرم لباسی از برند لوکس الی‌صعب را بر تن داشت.

به گزارش رصد روز، گروهی از خوانندگان عرب از جمله نانسی عجرم در جده روی صحنه رفتند و به اجرای برنامه پرداختند. در این مراسم نانسی عجرم لباسی از برند لوکس الی‌صعب را بر تن داشت.

 

نانسی عجرم (زاده ۱۶ مه ۱۹۸۳ در اشرفیه) خواننده مشهور موسیقی پاپ لبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است که از ۸ سالگی وارد جهان خوانندگی شد و با حمایت‌های پدرش اولین آلبوم استودیویی خود را در ۱۵ سالگی منتشر کرد.

 

1 38

یکی از دلایل موفقیت نانسی همکاری بدون حاشیه با مدیر عامل شناخته شده و موفق خود به نام جیجی لامارا است. نخستین آلبوم وی در سال ۱۹۹۸ به نام به تو نیاز دارم منتشر شد و پس از آن آلبوم چشمانت را بر من ببند را در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد. آلبوم یا سلام در سال ۲۰۰۳ و آلبوم آره… و نیم را در سال ۲۰۰۴ و نیز آلبوم نوازش کن و لوس شو را در سال ۲۰۰۶ روانه بازار موسیقی کرد، سپس در سال ۲۰۰۷ اولین آلبوم کودکان خود را به نام خط‌خطی‌های ناخوانا منتشر کرد. در سال ۲۰۰۸ آلبوم درباره چه می‌اندیشی؟ و در سال ۲۰۱۰ هفتمین آلبوم خود به نام نانسی ۷ منتشر کرد.

در سال ۲۰۰۸ نانسی جایزه موسیقی ملل را به خود اختصاص داد و عنوان جوان‌ترین خواننده عرب (WMA) کسب کرد. نانسی اولین و تنها اسپانسر و سخنگوی زن کوکا کولا در خاورمیانه است. توسط بسیاری از صاحب نظران نانسی به عنوان نماد موسیقی عربی شناخته و همچنین در هفته‌نامه نیوزویک و برنامه اپرا وینفری به عنوان یکی از تأثیرگذارترین و با نفوذترین شخصیت‌های خاورمیانه انتخاب شده‌است. صفحه رسمی فیسبوک نانسی عجرم با بیش از ۲۱ میلیون لایک بزرگترین صفحه در بین خوانندگان عرب می‌باشد.

نانسی عجرم دو بار در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ از سوی مجله عربی زهره الخلیج که در امارات متحده عربی چاپ می‌شود به عنوان بهترین خواننده عرب سال برگزیده شد و در سال ۲۰۰۵ مجله نیوزویک او را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین شخصیت‌های جهان عرب انتخاب کرد.

اوایل زندگی
نانسی عجرم در ۱۶ می۱۹۸۳ در یکی از محله‌های بیروت به نام اشرفیه به عنوان دختر نبیل عجرم و ریموندا عون متولد شد. او در سال ۱۹۹۵ در سن ۱۲ سالگی در برنامه تلویزیونی نجوم المستقبل که استعدادهای موسیقی را کشف می‌کنند حضور یافت، و بعد از خواندن یکی از آهنگ‌های خواننده معروف عرب به نام ام کلثوم به مدال طلا دست یافت. نانسی علی‌رغم اینکه کمتر از ۱۸ سال سن داشت موسیقی را در کنار نوازندگان معروف لبنانی آموخت و در سندیکای هنرمندان حرفه‌ای لبنان به عنوان عضو پذیرفته شد. اولین تک‌آهنگ‌های او “Hobbak Allam Albi El Gheere” از عبدو منظر و آهنگ “Oulha Kelma Ala Shani” بودند. در سال ۱۹۹۸ در سن ۱۵ سالگی اولین آلبوم خود را به نام به تو نیاز دارم منتشر کرد و در سال ۲۰۰۰ آلبوم چشمانت را بر من ببند را روانه بازار موسیقی کرد، که موفقیت‌های بزرگتری را برای او به ارمغان آورد.

جنجال‌ها
در اوت ۲۰۱۱، عجرم در صفحه رسمی خود در فیس بوک، به دلیل هک شدن وب سایت رسمی خود در سال ۲۰۰۶، از سخنان ضد ایرانی که به دروغ به او نسبت داده شده، عذرخواهی کرد.

در سال ۲۰۱۸ تیم مدیریتی عجرم در طول جشنواره غرور دگرباشان جنسی در گوتنبرگ وارد جنجال شد و خواستار برچیده شدن همه پرچم‌های رنگین‌کمان برای اجرای وی شد. حامد سینو، خواننده دگرباش لبنانی ساکن بیروت در یک پست فیس‌بوکی از او انتقاد کرد و گفت که او و گروهش در حالی که همه پرچم‌های رنگین‌کمان در آنجا بودند، در افتتاحیه جشنواره بر روی صحنه رفتند.همجنسگرایی از سال ۲۰۱۱ در لبنان قانونی است و نانسی عجرم در سال ۲۰۰۳ با کلیپ یا سلام از درگ کویین ها و دگرباشان حمایت کرده بود با این حال او از این ماجرا عذر خواهی کرد .

در ساعات اولیه ۵ ژانویه ۲۰۲۰، یک متجاوز مسلح به نام محمد حسن موسی وارد ویلای عجرم و شوهرش فادی الهاشم در سهیله، منطقه کسروان شد. با این حال، موسی توسط الهاشم به ضرب گلوله کشته شد. دادستان لبنان غاده عون بعداً دستور دستگیری الهاشم را صادر کرد و تحقیقات دربارهٔ این حادثه آغاز شد. عجرم خود از ناحیه پای راست دچار آسیب دیدگی جزئی شد. در ۷ ژانویه، الهاشم با شرط منع از سفر به خارج از کشور تا پایان تحقیقات از زندان آزاد شد.عجرم خاطرنشان کرد که «واکنش شوهرش به متجاوز پس از تهدید شدیدی بود که تقریباً در عرض ۶ تا ۷ دقیقه رخ داد».

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار