لو رفتن منابع ثروت محمدرضا گلزار

به گزارش رصد روز، محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ بازیگر ایرانی است. او در سال ۱۳۸۵ دریافت‌کننده بیشترین دستمزد در بین بازیگران بود. محمدرضا گلزار به موسیقی علاقه دارد و فعالیت در این عرصه را از سال ۱۳۷۶ با گروه آریان آغاز کرد. وی در ن...

به گزارش رصد روز، محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ بازیگر ایرانی است. او در سال ۱۳۸۵ دریافت‌کننده بیشترین دستمزد در بین بازیگران بود.

محمدرضا گلزار به موسیقی علاقه دارد و فعالیت در این عرصه را از سال ۱۳۷۶ با گروه آریان آغاز کرد. وی در نواختن سازهای گیتار، ارگ، و پرکاشن مهارت دارد و بندی به نام ریزار «rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار» را برای گروه خود ثبت کرد.

محمدرضا گلزار اولین آهنگ خود را با نام ” کارو به اینجا رسوندی ” در بهمن ماه ۱۳۹۲ منتشر کرد سپس قطعه روز برفی را با مرحوم مرتضی پاشایی به صورت دو صدایی اجرا کردند.

در مدتی کوتاه یک کلوپ زیبایی برای مردان داشت و بعدها مدیریت رستوران انار را هم برعهده گرفت. بعد از آن با یک برند مکزیکی به نام اکلیپس در تولیدات پوشاک همکار شد.

حالا محمدرضا گلزار دو فروشگاه دیجیتال بنام Go sport از نمایندگی فرانسه را دارد و در شهر دبی مرکز سولاریومی به نام سان پینت را اداره می کند.در حال حاضر به برج سازی و بساز بفروش هم مشغول است.

 

مطالب مرتبط