ماجرای حقوق ۲۵ میلیونی دو طلبه چیست؟

به گزارش رصد روز ،   درخواست حقوق ۲۵ میلیون تومانی برای دو طلبه از شهرداری اهواز چند روزی است که در فضای مجازی خبرساز شده است. عده‌ای انگشت اتهام خود را به سمت حوزه گرفته و عده‌ای نیز شهرداری اهواز را به عدم رعایت قانون و پرداخت حقوق‌های ...

به گزارش رصد روز ،   درخواست حقوق ۲۵ میلیون تومانی برای دو طلبه از شهرداری اهواز چند روزی است که در فضای مجازی خبرساز شده است. عده‌ای انگشت اتهام خود را به سمت حوزه گرفته و عده‌ای نیز شهرداری اهواز را به عدم رعایت قانون و پرداخت حقوق‌های نجومی متهم کرده‌اند.

بر اساس اخباری که در فضای مجازی منتشر شده، این دو طلبه به عنوان امام جماعت در شهرداری اهواز فعالیت داشته و مبلغی که به عنوان حقوق از سوی حوزه علمیه خوزستان برای آنان درخواست شده، حق‌الزحمه برگزاری نماز جماعت بوده است.

اما واقعیت این است که یکی از این دو طلبه به نام «حمید رعیتی» از اواخر سال گذشته به عنوان “معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز” مشغول به خدمت شده و حجت‌الاسلام مهندس «جاسم موسی‌پور» نیز رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اهواز است که اواخر بهمن ماه گذشته به عنوان قائم مقام شهرداری اهواز منصوب شد.

آنچه که در فضای مجازی به عنوان حقوق این دو طلبه منتشر شده نیز در واقع حقوق آن‌ها برای اشتغال در این دو سمت بوده است.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار