ماجرای عکس ممنوعه‌ هوتن شکیبا و جنجال‌های بعدش+ عکس

به گزارش رصد روز، روز گذشته انتشار عکسی از  بالا تنه‌ی لُختِ هوتن شکیبا در یک سکانس از رهایم کن سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد.

ماجرای عکس ممنوعه‌ هوتن شکیبا و جنجال‌های بعدش

این کاربران می‌گویند​: ما نصف گلای حساس کریس رونالدو تو رئال رو نصفه دیدیم چون بعد از گل پیرهنشو درمیاورد و سانسورچی به جای صحنه‌ی گل و خوشحالی بعدش بهمون تماشاگرا رو نشون میداد. بعد الان فرت و فرت بازیگرا دارن لخت میشن تو سریالا، دیگه نیاز به سانسور نداره، فقط لخت کریس رونالدو اَخ بود!

ماجرای عکس ممنوعه‌ هوتن شکیبا و جنجال‌های بعدش

کاربر دیگری هم نوشت: فیلم ایرانی رو هنوز پلی نکردی هوتن شکیبا پیرهن رو درآورده رفته زیر دوش. بخدا این اقای شکیبا یه زمانی حرمت داشت نه فقط لذت!! بابا جذابیت بصری فیلم خارجیا فقط به این نیستا یه پیش نیازهایی هم داره:/

مائده: انقدر که هوتن شکیبا علاقه به لخت شدن توو فیلما داره MicheleMorrone نداره

نیلوفر هم با بازنشر این عکس نوشت: هوتن شکیبا در نقش موکت :))))))

محمد: ولی هوتن شکیبا لختش هم خیلی کاریزما داره

آرگو هم نوشت: قالی با پُرزش خوبه رو الان کراش‌های هوتن شکیبا میتونن بگن

همین را بهانه قرار دادیم تا مروری به فعالیت این روزهای او داشته باشیم که همزمان بازپخش لیسانسه‌ها را روی آنتن شبکه آی‌فیلم دارد و با سریال خانگی رهایم کن وجهی تازه از توانایی خود را به رخ کشیده است و صداپیشگی مهمونی که محبوبیتی فزاینده برایش به ارمغان آورده

رهایم کن  

ماجرای عکس ممنوعه‌ هوتن شکیبا و جنجال‌های بعدش

تا حالا هشت قســمت از ســریال رهایم کن در پلتفرم فیلیمو منتشر شده است. این سریال را شهرام شاه‌حسینی کارگردانی کرده و هوتن شکیبا در آن نقش جوانی بهنام هاتف را بازی می‌کند. مخاطب به مرور پی برد چرا هاتف زادگاه خود (شهرستان سیاهرود) را رها کرد و به تهران رفت. اندک اندک مجموعه اتفاقاتی پیش‌بینی نشده او را به سیاه‌رود کشاند و همزمان وجوه مختلف شخصیت هاتف برای مخاطب باز شد. هاتف جوانی بهروز، خوشتیپ و ظاهرا قوی است اما وقتی به سیاه‌رود می‌آید گذشته‌ها پیش چشمش قرار می‌گیرند و خود واقعی‌اش را در معرض دید قرار می‌دهد. همه چالش هاتف رودررویی با گذشــته‌ای تلخ نیست؛ او حالا ناخواسته درگیر پرونده‌ای سیاسی شــده. ضمن آنکه در قسمت اخیر عشق خود به مارال (هدی زین‌العابدین) را به زبان آورد. همان که پرستار بچه حاتم (محسن تنابنده در نقش برادر بزرگتر هاتف) اســت و دل در گرو عشــق یکدیگر دارند. داستان و شخصیت ریزه‌کاری‌هایی دیگر هم دارند اما همین اشاره برای پی بردن به موقعیت هاتف کافی است. هوتن شکیبا چنین چالش‌ها و احساسات درونی را آن‌گونه مقابل دوربین به نمایش گذاشته که گویی واقعا تجربه‌ای مشــابه در زندگی داشته است! این میزان از بازنمایی واقعیت توسط بازیگر حیرت‌انگیز  است و مخاطب با همه وجود پی به احساسات رقیق او در گذشته و نیز اکنون می‌برد.

ماجرای عکس ممنوعه‌ هوتن شکیبا و جنجال‌های بعدش

قسمت هشتم رهایم کن پر است از سکانس‌های احساسی که شکیبا آن‌ها را با وسواس و دقت فراوان در بازی‌اش انعکاس داده و تبدیل به ستاره این قسمت شده اســت؛ از ترس مواجهه با آن گروهک سیاسی تا شیوه بیان بروز احساسات عاشــقانه به مارال و همچنین صحنه‌ای که کارگر معدن خانوادگی‌شان را روی میز می‌کوبد تا بر بزدلی همیشگی‌اش در قامت مدافع آبروی برادر ظاهر شــود. رهایم کن فرصتی مغتنم برای قدرت‌نمایی دوباره شکیباست و در قسمت‌های بعد باید منتظر تداوم درخشش او باشیم؛ این اتفاقی است که باتوجه به پیچش داستان قابل پیش‌بینی است.

مهمونی 

ماجرای عکس ممنوعه‌ هوتن شکیبا و جنجال‌های بعدش

ســال پیش پخش برنامه مهمونی ایرج طهماســب در پلتفرم نماوا تبدیل به یک اتفاق خاص شــد و حالا ســری دوم آن همزمان از نماوا و فیلیمو منتشــر می‌شود. در میان شخصیت‌های محبوب، بچه با صداپیشگی هوتن شکیبا جایگاهی ویژه به دست آورده و تکیه‌کلامش ورد زبان‌هاست. او که پیشتر با طهماسب با صداپیشگی شخصیت دیبی و خونه بغلی در مجموعه کلاه قرمزی تجربه همکاری داشت، در مهمونی نیز یک همکاری دلنشین دیگر از سر گذرانده است. شکیبا صداپیشه شاباش هم هست که خب به رغم موفقیت، زیر سایه محبوبیت کاراکتر متفاوت بچه قرار گرفته است. این بازیگر نشان داده تسلطی کامل بر صدا دارد و می‌تواند با ریزه‌کاری‌های منحصربه‌فرد به کاراکترهای عروسکی تشخص دهد.

لیسانسه‌ها

ماجرای عکس ممنوعه‌ هوتن شکیبا و جنجال‌های بعدش

سال ۹۵ لیسانسه‌ها برای نخستین‌بار روی آنتن شبکه سه رفت و خیلی زود تبدیل به سریالی محبوب شد. بخشی از این محبوبیت حاصل کاراکتر حبیب با بازی هوتن شکیباست؛ جوانی ساده‌دل، خوش‌خیال و عاشق‌پیشه که در مواجهه با هر دختری تقاضای ازدواج دارد! لیسانسه‌ها اولین ملاقات جدی مخاطبان با شکیبا بود و او تحت هدایت سروش صحت کاری کرد کارستان. برای پی بردن به اهمیت سریال و نیز کار شکیبا این شب‌ها بازپخش آن را از شبکه آی‌فیلم تماشا کنید.

هوتن شکیبا از تئاتر شــروع کرد و بعد از درخشش در این عرصه مورد توجه ســینمایی‌ها قرار گرفــت؛ مثل طبقه حســاس. با این حال نقطه اوج او از سریال لیسانسه‌ها شروع شد و فیلم شبی که ماه کامل شد در سال ۹۷ بخش تازه‌ای از توانــش را عیان کرد. او به خوبــی تغییر تدریجی شخصیت عبدالحمید ریگی را به نمایش گذاشت و برای آن سیمرغ بلورین گرفت. عامه‌پســند، ابلق، تیتی و ملاقات خصوصی دیگر فیلم‌های هوتن شکیبا هستند که هر کدام رنگی متفاوت به کارنامه‌اش بخشیده‌اند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا