ماجرای مرگ مهرشاد شهیدی‌نژاد و سارینا ساعدی چه بود؟

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، در ساعات گذشته اخبار متناقضی از سراسر کشور آمده که وجه اشتراک آن مرگ جوانانی‌ست که برخی رسانه‌ها ادعا کرده‌اند که مرتبط با وقایع اخیر بوده. از آمل و مرگ دو جوان تا مهاباد. مهرشاد شهیدی‌نژاد، سرآشپز دانشگاه جامع علمی کاربردی اراک از جمله مطرح‌ترین نام‌های ساعات اخیر است، در کنار او نام سارینا ساعدی هم مطرح است. در زیر دو روایت رسمی از چگونگی مرگ مهرشاد و سارینا را به نقل از خبرگزاری‌های ایرنا و فارس آورده‌ایم:

جزئیات فوت «مهرشاد شهیدی‌نژاد»

ماجرای مرگ مهرشاد شهیدی‌نژاد و سارینا ساعدی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:

چهارشنبه گذشته پیکر بی‌جان یک جوان ۲۰ ساله در یکی از خیابان‌های اراک کشف شد.

ایرنا مدعی شده: او هیچ‌ مدرک هویتی و حتی گوشی موبایل همراهش نبود. پنج‌شنبه بعد از  مراجعه خانواده‌اش به مراجع قانونی هویت شهیدی‌نژاد مشخص شد.

ایرنا شایعاتی که فوت مهرشاد را بر اثر ضربات متعدد بر سر تفسیر کرده بودند، این گونه تکذیب کرده: هیچ‌گونه گلوله‌ای به او شلیک نشده و جان‌باختن او بر اثر اصابت جسم سخت به سر تکذیب می‌شود.

خبرگزاری فارس هم این گونه از سارینا ساعدی نوشته: دختر ۱۶ ساله سنندجی دیروز در منزل فوت کرده و خانواده‌اش او را به امید احیا به بیمارستان برده بودند.

ماجرای مرگ مهرشاد شهیدی‌نژاد و سارینا ساعدی

فرماندار سنندج می‌گوید سارینا خودکشی کرده، روایت فرماندار را بخوانید:

علت فوت مصرف مواد مخدر و یا روانگردان‌ها به‌صورت اتفاقی و یا خودکشی بوده اما دلیل قطعی مرگ این دختر بعد از اعلام نتایج پزشکی اطلاع‌رسانی می‌شود.

پیش از این برخی رسانه‌ها مرگ سارینا را به اعتراضات ربط داده بودند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا