مادر دارا حیایی: تغییر جنسیت نداده ام! + عکس

image_pdfimage_print
به گزارش رصد روز، حالا مونا بانکی پور (همسر سابق امین حیایی) به شایعه تغییر جنسیت واکنش نشان داده و با انتشار پستی اینستاگرامی نوشت:

  “عجب ملت عجیبی هستیم البته منظورم همگی نیست عده‌ی خاصی هستن، یه توضیحی بدم واسه یه مشت ادم که نمیفهمن و محدوده زندگیشون تا سر کوچه بوده و ادم شبیه من هیچ جای دنیا ندیدن. عرض کنم که دوستان من ترنس نیستم و تغییر جنسیت ندادم با احترامی که واسه همه ترنس‌ها قایٔل هستم خودم نیستم، اگه بودم ترسی نداشتم وًاعلام میکردم، و اینکه من دوست دارم موهامو کوتاه کنم لبلس اسپرت بپوشم و با پسرم باهم بریم خرید کنیم و شبیه هم لبلس بپوشیم در ارامش، فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه اگه توضحی دادم دیدم واقعا درکی وجود نداره خواستم روشن بشین که اینقدر اسون قضاوت نکنین، درضمن بهتره سکوت من نشکنه، چون اگه سکوتم بشکنه خیلی حرفا دارم!!!!!!”

تولد دارا حیایی

شایعه تغییر جنسیت

مادر دارا حیایی به خاطر استایل خاص و انتخاب پوشش‌های مردانه، بار‌ها مورد انتقاد قرار گرفته و در توضیح انتخاب این استایل به علاقه شخصی اش اشاره داشته و هرگونه شایعه تغییر جنسیت و یا ترنس بودن را رد کرده است.
دارا حیایی و مادرش

مونا بانکی پور متولد خرداد ماه سال ۱۳۵۵ در تهران، همسر سابق امین حیایی است که حاصل ازدواجش با این بازیگر، دارا حیایی است که با سریال «ازسرنوشت» در دنیای بازیگری بیشتر شناخته شد.

مادر دارا حیایی: تغییر جنسیت نداده ام!

جالب است بدانید مونا بانکی پور هم تجربه بازیگری داشته و در سریال خواب و بیدار، نقش همسر دانیال حکیمی را بازی کرده است. فرزانه داوری، مادر مونا، از هنرپیشه‌های قبل از انقلاب بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا