مانتو کوتاه ستاره سادات قطبی+ عکس

به گزارش رصد روز، ستاره سادات قطبی تصویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرده است که در حال تبلیغ یک مزون می باشد.

ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی متولد ۳ اسفند ۱۳۶۵ در شهر اصفهان می باشد. ستاره سادات قطبی فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری است. ستاره سادات قطبی تجربه آموزش چندین رشته ورزشی را در دارد. ستاره سادات قطبی وقتی ۲۸ ساله بود با مجری تلویزیون به نام شهرام شکیبا ازدواج کرده است. ستاره سادات قطبی دارای یک فرزند می باشد.

ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا با انتشار عکسی در کنار همسرش نوشت:

ستاره سادات قطبی

سلام بنده های خوب خدا اوقاتتون خوش

خیلی ها چندین بارپرسیده بودید اختلاف سنی شما و اقای شکیبا چندساله ؟ ما حدود ۱۴ سال اختلاف سنی داریم،که البته ایشون بیشتر ازسنشون و من کمتر از سنم نشون داده میشم.

میخوام بگم اصلا و ابدااختلاف سنی زیاد(البته معقول)اصلا دلیلِ برخوشبخت نشدن و لذت نبردن ونفهمیدن همدیگه نیست.

به نظرم داشتن تفاهم ودرک متقابل برای شروع زندگی کافیه. بعدا یواش یواش میشید شبیه به هم،رنگ هم. چه بسا خیلی از زن و شوهر هاهستند که اختلاف سنشون بین ۶ تا ۹ ساله اما همدیگرو نمیفهمند،اصلا دنیاشون متفاوته،

خانومه یه جوردوست داره زندگی کنه ،اقاهه جورِدیگه ایی….. یه نکته ایی که میخوام عرض کنم این هست که سعی کنید قبل ازهرچیزخواسته ها و علایق همدیگه رو بفهمید و عملیش کنید.

مهسا ملک مرزبان همسر سابق شهرام شکیبا بود و این زوج سال ۸۵ از هم جدا شدند و آقای مجری سال ۹۳ با ستاره سادات قطبی ازدواج کرد.

ستاره سادات قطبی متولد سال ۶۵ است و شهرام شکیبا متولد سال ۵۱ اما این اختلاف سنی ۱۴ ساله هرگز خدشه ای در زندگی این زوج ایجاد نکرد و آقا و خانم مجری زندگی عاشقانه با یکدیگر دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا