مجازات نماینده افشاگر خودروهای شاسی‌بلند توسط مجلس

رئیس مجلس گفت: شورای نظارت بر رفتار نمایندگان در نامه‌ای به هیات رئیسه بحثی را پیرامون علیرضابیگی مطرح کرده و برهمین اساس جلوی نطق ایشان گرفته شده است. به گزارش رصد روز،  محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۱ خرداد ماه) مجلس شورای...

رئیس مجلس گفت: شورای نظارت بر رفتار نمایندگان در نامه‌ای به هیات رئیسه بحثی را پیرامون علیرضابیگی مطرح کرده و برهمین اساس جلوی نطق ایشان گرفته شده است.

به گزارش رصد روز،  محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۱ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، اظهار داشت: امروز صبح که با آقای علیرضا بیگی صحبت می‌کردم ایشان گفتند که مدتی است از نطق ۷ دقیقه‌ای محروم شده است این شأن نمایندگی نیست، شاید فردا نوبت ما باشد. از ریاست مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود تا اجازه ندهند حقوق نمایندگان ضایع شود.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر صباغیان بیان کرد: شورای نظارت بر رفتار نمایندگان نامه‌ای را به هیأت رئیسه نوشته و در آنجا بحثی داشته و بر این اساس است که آقای علیرضا بیگی اجازه نطق ندارند. این تصمیم در هیأت رئیسه گرفته نشده بلکه تصمیم هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان است.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

مطالب مرتبط