محدودیت زمانی حذف پیام در واتساپ برداشته می شود

به گزارش رصد روز، به گزارش tech.hindustantimes، بر اساس اخباری منتشر شده واتساپ در آپدیت بعدی خود می‌خواهد ویژگی حذف پیام برای همه را به روز کند تا این ویژگی به طور نامحدود از نظر زمانی قابل استفاده باشد.

چهار سال از زمان راه‌اندازی ویژگی “حذف برای همه” واتساپ می‌گذرد این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های خود را از هر دو طرف چت حذف کنند. ظاهراً واتساپ در حال کار بر روی حذف محدودیت زمانی این ویژگی است که به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های چندین ماه یا حتی سال قبل خود را حذف کنند.

در اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط افشاگر معروف WABetaInfo، این نکته وجود قابل مشاهده است که یک کاربر در حال پاک کردن پیام خود در یک چت دو طرفه است این در حالی است که پیام مربوط به سه ماه پیش است و چت پشت سر تاریخ ۲۳ آگوست را نشان می‌دهد. این زمان بیش‌تر از محدودیت زمانی فعلی است که واتساپ در اختیار دارد.

15047317_603

محدودیت زمانی حذف پیام در واتساپ

در حال حاضر، واتساپ به کاربران اجازه می‌دهد تا پیام‌های تمام گیرندگان را در مکالمه به مدت ۴۰۹۶ ثانیه (یا ۶۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه) پس از ارسال حذف کنند. این زمان در نخستین بار انتشار این ویژگی یعنی سال ۲۰۱۷ تنها ۸ دقیقه پس از ارسال قابل حذف بود. با این حال، بر اساس افشایگری‌ها به نظر می‌رسد که محدودیت زمانی می‌تواند در به روز رسانی آینده به طور کامل حذف شود.

اگر واتساپ محدودیت زمانی ویژگی «حذف برای همه» را حذف کند، اولین سرویسی نخواهد بود که این کار را انجام می‌دهد. تلگرام و اینستاگرام هر دو به کاربران اجازه می‌دهند پیام‌های قدیمی‌تر را بدون محدودیت زمانی از چت‌های دو طرفه حذف کنند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا