محصولات «شرکت فولاد مبارکه» از نظر کیفیت بی رقیب است

به گزارش رصد روز به نقل از دنیای معدن ، مصطفی صابری،رئیس هیئت مدیره لوله و پروفیل صابری، در گفت و گویی اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه از نظر کیفیت محصولات بینظیر است و به عنوان مصرف کننده محصولات این شرکت، رضایت کامل داریم.

وی افزود: حتی زمانی که واردات ورق گرم آزاد بود ترجیح می دادیم، از محصولات شرکت فولاد مبارکه بهره مند شویم و با توجه به اینکه نیاز شرکت لوله و پروفیل صابری به ۱۵ هزار تن است اما بر اساس سهمیه بندی سامانه بهین یاب امکان خرید ۵ الی ۶ هزار تن ورق گرم از شرکت فولاد مبارکه فراهم شده است.

رئیس هیئت مدیره لوله و پروفیل صابری تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه از نظر کیفیت ورق گرم بی رقیب است. چه زمانی که ۱۰ هزار تن ورق گرم از شرکت فولاد مبارکه خریداری می کردیم و چه الان که به ۵ هزار تن تقلیل یافته است؛ اما همواره از محصولات این شرکت راضی بودیم و تنها مساله ای که داریم محدودیت عرضه محصولات فولاد مبارکه از طریق سامانه بهین یاب است که امیدواریم چاره اندیشی شود.

شایان ذکر است که در اردیبهشت ماه سال جاری، همزمان با رشد چشمگیر تولید شرکت بالاترین بازده کیفی محصولات شرکت در نواحی فولاد سازی، نورد گرم، نورد سرد و فولاد سبا به دست آمد که منجر به کسب رکورد ۹۱% در کل شرکت و بهبود ۲% نسبت به سال قبل شد که در شرکت فولاد مبارکه رکورد محسوب می شود. رکورد بازده کیفی شرکت فولاد مبارکه از آنجا مهم است که تمام نواحی تولیدی بالاترین عملکرد کیفی خود را در این ماه با توجه به حجم و ظرفیت تولید محصولات کیفی به دست آوردند. در اردیبهشت ماه سال جاری، بازده کیفی واحد فولاد سازی ۹۵.۳ % ، نورد گرم ۹۹.۴%، نورد سرد ۹۶% و فولاد سبا ۹۸.۴% شد که کسب این رکورد در کنار افزایش تولید کمی، منجر به سود آوری شرکت، رضایتمندی مشتریان و به دنبال آن کاهش ضایعات خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا