محمدرضا آزادی به امارات می رود+ عکس

رسانه های اماراتی خبر دادند که محمدرضا آزادی مهاجم ایرانی با باشگاه‌ العروبه‌ امارات به توافق نهایی رسید.

به گزارش رصد روز، محمدرضا آزادی مهاجم تیم فوتبال نساجی یکی از بهترین فصل های خود را سپری کرد و با درخشش در این تیم توانست نظر امیر قلعه نویی را جلب کند و به تیم ملی دعوت شود.

محمدرضا آزادی در لیگ قهرمانان آسیا هم خوش درخشید و حالا خبر می رسد که این مهاجم با باشگاه العروبه امارات به توافق نهایی رسیده و قرار است فصل آینده برای این تیم بازی کند.

 

4 71

محمدرضا آزادی (زادهٔ ۱۶ آذر ۱۳۷۸) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای نساجی در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

عملکرد باشگاهی
سال‌های اولیه
محمدرضا آزادی فوتبال خود را از تیم فوتبال جوانان تراکتور آغاز کرد. وی پس از بازی های درخشانی که در تیم پایهٔ تراکتور سازی ارائه داد به درخواست یحیی گل محمدی به تیم بزرگسالان تراکتور منتقل شد و بدین صورت زندگی حرفه ای او آغاز شد.

تراکتور تبریز
محمدرضا آزادی در لیگ هفدهم ۱۳۹۷–۱۳۹۶ به تیم تراکتور تبریز پیوست. وی اولین بازی خود در هفته اول لیگ برتر ۹۷–۱۳۹۶ در مقابل استقلال خوزستان انجام داد. و اولین گل خود را با پیراهن تراکتور در برابر سایپا به ثمر رسوند.آزادی ۳ سال برای تیم تراکتور بازی کرد، وی در طول این سه سال ۵۰ بازی برای این تیم انجام داد و ۴ گل تأثیرگذار به ثمر رساند. آزادی در پایان لیگ نوزدهم و بعد از قهرمانی تراکتور در جام حذفی ۹۹–۱۳۹۸، در تاریخ ۹ مهر ۱۳۹۹ قرارداد خودش را با تراکتور فسخ کرد.

پانتولیکوس یونان
محمدرضا آزادی در آبان ماه سال ۱۳۹۹ به باشگاه فوتبال پانتولیکوس یونان پیوست. وی یک فصل در این تیم بازی کرد و در طول این مدت برای این تیم فقط ۱۱ بازی انجام داد و در نهایت در ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ازین تیم جدا شد.

استقلال
محمدرضا آزادی در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۰ با نظر و درخواست سرمربی وقت استقلال، فرهاد مجیدی با عقد قراردادی دوساله به استقلال پیوست. وی پس از نیم فصل حضور در استقلال از این تیم جدا شد.

آلومینیوم
محمدرضا آزادی پس از جدایی از استقلال در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ با عقد قراردادی به مدت یک فصل و نیم به تیم آلومینیوم اراک پیوست. از بهترین بازی های محمدرضا آزادی برای این تیم میتوان به بازی آلومینیوم در مقابل پرسپولیس اشاره کرد که با دبل خود در این بازی باعث شد این بازی با نتیجه ۳-۲ ب سود آلومینیوم به پایان برسد و پرسپولیس از جام حذفی حذف شود.

نساجی
وی در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۲ با قراردادی دوساله به باشگاه فوتبال نساجی مازندران پیوست. وی با پیراهن نساجی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ نمایش خوبی از خود به جا گزاشت به طوری که در اولین بازی نساجی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ در مقابل باشگاه فوتبال بمبئی سیتی یک گل به ثمر رساند و بهترین بازیکن این مسابقه شد. در دومین بازی که در مقابل الهلال بود ناکام موند، اما در سومین بازی خود در برابر باشگاه فوتبال نوبهار نمنگان یک گل دیگر به ثمر رسوندو دوباره به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. وی در چهارمین بازی دوباره در مقابل نوبهار نمنگان گلزنی کرد.و همچنین توانست در بازی برگشت در مقابل مومبای سیتی گلی دیگر را به ثمر برساند تا برای سومین بار در این فصل لیگ قهرمانان آسیا عنوان بهترین بازیکن زمین را دریافت کند اما در آخرین بازی نساجی در مرحله گروهی در مقابل الهلال مجددا ناکام موند و نساجی در این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از صعود به مرحله بعدی بازموند

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط