محورهای همکاری بانک توسعه تعاون و معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت

محورهای همکاری بانک توسعه تعاون و معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور شیخ حسینی و ابوحمزه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در دیدار با معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: این بانک به رغم محدودیت ها موضوع بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال را در اولویت قرار داده است و تقویت زیرساخت ها برای ارائه و تداوم خدمات بهینه به مشتریان به عنوان یکی از اصول مطرح است.
سرپرست بانک توسعه تعاون به همراه ابوحمزه معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بازدید از امکانات و تجهیزات فناوری بانک نیز پرداختند.
داریوش ابوحمزه معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک از قابلیت ها و استعدادهای مناسبی در حوزه بانکداری الکترونیک برخوردار است و تجربه عاملیت طرحهای ملی نیز بر توانمندی بانک در حوزه های عملیاتی افزوده است.
ایرج شیخ زاده معاون مدیرعامل در امور برنامه ریزی و فناوری اطلاعات گفت: پروژه و همکاری مشترک میان بانک و معاونت رفاه اجتماعی وزارتخانه در حال هماهنگی است و به صورت پایلوت نیز برخی مناطق جغرافیایی در کشور در نظر گرفته شده است و توسعه همکاری ها و هم افزایی مد نظر طرفین بوده است.
علی یکتا مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک توسعه تعاون اظهار داشت: بانک به لحاظ تهیه تجهیزات زیرساختی پیش بینی های لازم را داشته است و به لحاظ گسترش مراکز داده و ارتقای امنیت فناوری اطلاعات تدابیر و اقدامات متعددی منظور نموده است.
سرپرست بانک توسعه تعاون و معاون رفاه اجتماعی وزارتخانه بازدیدی از شرکت سمات داشتند. محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در این دیدار گفت: ارائه خدمات غیرحضوری و آنلاین از برنامه های مهم بانک در مقطع کنونی است و ضروری است قابلیت تسهیلات عمومی و خرد در بستر الکترونیک برای مشتریان فراهم گردد.
وی افزود: شرکت سمات با ساختار مجزا از جمله شرکت های ابزاری بانک توسعه تعاون محسوب می شود و توانمندی ارائه خدمات به تعاونی ها از جمله اهداف تاسیس شرکت بوده است.
محمد جواد افتخاری مدیر عامل شرکت سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون «سمات» در این جلسه گفت: حضور شرکت در پروژه های مهم به تجربه و اندوخته شرکت افزوده است و سرمایه اسمی شرکت نیز با توسعه پروژه ها چهار برابر شده است و سرمایه واقعی نیز دو تا سه برابر این ارقام است.
وی افزود: سرمایه انسانی شاغل در سمات طی سالهای اخیر متشکل از نخبگان بوده است و جانشین پروری نیز در سمات به عنوان قاعده رعایت گردیده است.
در این دیدارها رضا پولادوند رئیس اداره کل بانکداری الکترونیک، امید سلیمانی رئیس اداره کل امنیت اطلاعات و کنترل مخاطرات فناوری اطلاعات، اردشیر افشین مهر رئیس اداره کل زیرساخت، مجید مباشرزادگان عضو هیأت مدیره شرکت سمات و مدیران ستادی سمات حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا