مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد: حمایت بانک کشاورزی از افزایش تولید و توسعه کسب و کار

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به اقدامات حمایتی این بانک از افزایش تولید و توسعه کسب و کار به ویژه در بخش کشاورزی گفت: کارکنان بانک کشاورزی در تلاشند ضمن تجهیز منابع و افزایش سهم از بازار و تخصیص بهینه این منابع در بخش تولید و اشتغال، در...

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به اقدامات حمایتی این بانک از افزایش تولید و توسعه کسب و کار به ویژه در بخش کشاورزی گفت: کارکنان بانک کشاورزی در تلاشند ضمن تجهیز منابع و افزایش سهم از بازار و تخصیص بهینه این منابع در بخش تولید و اشتغال، در مسیر خودکفایی کشور به ویژه تحکیم پایه های امنیت غذایی گام های موثری بردارند.

به گزارش رصد روز ، به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، فرشید فرخ نژاد در نشست فعالان اقتصادی و تشکل های بخش خصوصی استان کردستان که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب، گزارشی از اقدامات بانک  کشاورزی در حمایت از افزایش تولید و اشتغال را ارائه و افزود:  بانک کشاورزی در سال گذشته در استان کردستان مبلغی معادل ۴.۴ همت تسهیلات پرداخت کرده که از این میزان ۳.۶ همت تسهیلات تکلیفی بوده است.

وی اضافه کرد: طی یک سال اخیر ۱۲طرح سرمایه گذاری در حوزه های مختلف از جمله طرح های سرد خانه ای، دامپروری، احداث سیلوی گندم و … نیز در این استان توسط بانک کشاورزی تأمین مالی شده است.

فرخ نژاد، با بیان اینکه  ۱۰ درصد کل منابع استان کردستان نزد بانک کشاورزی است و در مقابل، حدود ۱۷ درصد مصارف این استان توسط این بانک پرداخت شده است، خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم با جذب منابع بیشتر و ایجاد تعادل منطقی بین منابع و مصارف نسبت به پرداخت تسهیلات به متقاضیان  در راستای افزایش تولید و اشتغال در این استان اقدام کنیم.

مدیرعامل بانک کشاورزی در تشریح اقدامات حمایتی در حوزه وصول مطالبات نیز یادآور شد: در راستای همراهی و مدارا با هموطنان به ویژه کشاورزان خسارت دیده از بلایای طبیعی از قبیل : سیل، خشکسالی، آفت و … اقدامات  مطلوبی صورت گرفته است که آمار و ارقام مطالبات این بانک در استان کردستان نشان دهنده این موضوع است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط