مدیرعامل بیمه آرمان و صندلی هایش!!! / یارگیری از هیئت مدیره برای شرکتهای دیگر

بیمه آرمان اگرچه توانست در پایان سال ۱۴۰۰ به میزان ۴۷ درصد زیان انباشته خود را کاهش دهد اما همچنان زیان ۳۵۹ میلیارد ریالی را روبروی خود دارد و این در حالیست که مجید قلی پور مدیرعامل این شرکت بیمه ای در پست مدیریت و هیئت مدیره شرکتهای دیگر دیده می شود. 

 

به گزارش اختصاصی رصد روز ، اواسط تیرماه ۱۴۰۰ مدیریت مجید قلی پور به عنوان مدیرعامل شرکت سهامی بیمه آرمان (سهامی عام) برای مدت باقی‌مانده از دوره دوساله اعضای هیئت‌مدیره آن شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد. گفتنی است بیمه آرمان در پایان شش ماهه سال قبل حدود ۹۸۵ میلیارد ریال زیان انباشه داشت.

پس از انتصاب قلی پور به عنوان مدیرعامل بیمه آرمان انتظار می رفت که با توجه به حساسیت این پست و شرایط ویژه این شرکت بیمه ای که جزو معدود شرکتهای زیانده در صنعت بیمه است تمام تمرکز او معطوف سر و سامان دادن به اوضاع شرکت متبوع خود باشد. اما این اتفاق نیفتاد زیرا بررسی ها نشان میدهد که مجید قلی پور به طور همزمان عضو هیئت مدیره شرکت گسترش صنعت علوم زیستی و مدیرعامل سامان ایمن پرداز شرق پاژ دیده می شود.

دو نکته قابل در حضور پر رنگ قلی پور در شرکتهای دیگر قابل توجه است

اول اینکه طبق تاریخ صورتجلسه هیئت مدیره سترش صنعت علوم زیستی حضور او در هیئت مدیره این شرکت تقریباً ۵ ماه پس از انتخاب او به عنوان مدیریت بیمه آرمان صورت گرفت

دوم اینکه  حمیدرضا حسنخانی نائب رئیس هیئت مدیره و معاونت اجرایی این شرکت بیمه ای نیز همراه با قلی پور در هیئت مدیره سامان ایمن پرداز شرق پاژ دیده می شود.

لازم به ذکر است علیرضا امیرحسنخانی نیز به همراه قلی پور در هیئت مدیره گسترش صنعت علوم زیستی حضور دارد که البته امیدواریم با معاونت اجرایی و نائب رئیس هیئت مدیره بیمه آرمان نسبتی نداشته باشد و تنها یک تشابه فامیلی باشد زیرا در غیر اینصورت بر ابهامات قضیه افزوده می شود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا