مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در گفتگو با خبرنگار فولاد:

مسئولان امور جاری تولید را تسهیل کنند

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مسئولان باید امور جاری تولید را تسهیل کنند تا بتوان شعار سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده، محقق شود.

به گزارش رصد روز به نقل از خبرنگار فولاد مبارکه، جواد توسلی مهر، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه بازدید از خطوط تولید و تصفیه خانه فولاد مبارکه در جمع خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مجموعه بزرگ تولیدی اظهار کرد: امروز یکی از روزهای خوب زندگی من است چرا که از نزدیک شاهد افتخار آفرینی و زحمات طاقت‌فرسای همکارانمان در مجموعه فولاد مبارکه بودیم.

وی با بیان اینکه فولاد مبارکه بعد از انقلاب راه‌اندازی شده و از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: در هر صورت خیلی مهم است که مسئولان کشور در واحدهای صنعتی استراتژیک حضور یابند و کمک کنند موانع تولید از سر راه تولیدکنندگان برداشته شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه نتیجه زحمات کارکنان فولاد مبارکه به نتیجه نشسته است، گفت: در این مجموعه برنامه‌ریزی برای جهش و افزایش تولید وجود دارد و این امر میسر نمی‌شود مگر اینکه مسئولان به ویژه در وزارت صمت و بانک مرکزی برای رفع موانع همکاری داشته باشند.

وی گفت: در واقع مسئولان باید امور جاری تولید را تسهیل کنند تا بتوان شعار سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده، محقق شود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط