مشارکت بانک توسعه تعاون در تامین تبلت دانش آموزان مناطق محروم

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز،  به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون از مشارکت این بانک در تامین تبلت دانش آموزان مناطق محروم خبر داد.

 سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اظهار داشت: آموزش از مهمترین ارکان توسعه کشور است و ضروری است مقدمات و لوازم مورد نیاز دانش آموزان تهیه گردد.

وی با اشاره به اقدامات نیکوکارانه بانک توسعه تعاون در اهدای لوازم التحریر دانش آموزان در سالهای گذشته گفت: طی دو سال اخیر با اوج گیری شیوع کرونا و برگزاری کلاسهای درس به صورت از راه دور، موضوع تامین تبلت برای دانش آموزان نیازمند از اهمیت ویژه ای برخوردار گردید.

فتاحی گفت: بانک توسعه تعاون در چندین مرحله در سطح ستاد و استانها در تامین تبلت برای دانش آموزان نیازمند اقدام نموده است و در مقطع کنونی نیز همگام با شبکه بانکی در این امر خداپسندانه مشارکت نموده است.

رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: اقدامات در حوزه مسئولیت اجتماعی از اهمیت ویژه ای نزد این بانک برخوردار است و حمایت از افرادی که در مسیر تحصیل، علم و فرهنگ تلاش می کنند و کمک به آنها می تواند در تسهیل فعالیت آنها موثر واقع گردد در اولویت قرار دارد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا