​مشارکت بانک صادرات ایران در چهارمین همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش با مشارکت بانک صادرات ایران ٢۴ تا ٢۶ بهمن‌ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.   به گزارش رصد روز،به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در چهارمین ...

چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش با مشارکت بانک صادرات ایران ٢۴ تا ٢۶ بهمن‌ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.

 

به گزارش رصد روز،به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش که با تمرکز بر نوآوری، فناوری‌های نوین و توسعه زنجیره ارزش پایین‌دستی پتروشیمی برگزار می‌شود، چهار شرکت ابزاری بانک از جمله صرافی سپهر، کارگزاری بانک صادرات ایران، بیمه سرمد و تأمین سرمایه سپهر این بانک را در توسعه همکاری با شرکت‌های فعال در صنعت پیشران پتروشیمی همراهی خواهند کرد.
همچنین در دومین روز این همایش (سه شنبه ٢۵ بهمن)، نشست تخصصی «تبیین نقش بانک در تأمین مالی صنعت پتروشیمی، پالایش و پترو پالایش» توسط بانک صادرات ایران از ساعت ١٢ تا ١٣:٣٠ در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار و قابلیت‌ها و توانمندی‌های بانک با حضور مدیران ارشد بانک و مدیران شرکت‌های ابزاری برای توسعه همکاری و حمایت از این صنعت تشریح خواهد شد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار