معاملات مسکن در پرند نصف شد / قیمت خانه در پرند چند؟

حداقل قیمت خانه در پرند چهار میلیون تومان است. رئیس اتحادیه املاک پرند می‌گوید: قیمت مسکن مهر در پرند چهار میلیون تومان و حداکثر ۱۳ میلیون تومان است و در چهار ماه گذشته میزان معاملات مسکن در پرند نصف شد.

به گزارش رصد روز، طبق گزارش مرکز آمار ایران قیمت مسکن در تهران افزایش یافته به نحوی که مردم برای خرید یک خانه در دی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۰ درصدی بیشتر هزینه کرده‌اند اما قیمت مسکن در  مناطق مجاور تهران کاهش داشت.

به گفته محمد حسنی، رئیس اتحادیه املاک پرند به دلیل کاهش قدرت خرید مسکن پرند تحت تاثیر قیمت مسکن در شهر تهران گران نشده است و قیمت مسکن در پرند نسبت به دو ماه گذشته بین ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزان‌تر شده است.

رئیس اتحادیه املاک پرند همچنین گفت: در چهار ماه گذشته میزان معاملات مسکن در پرند نصف شد. هر چند که برخی مالکان زیر بار کاهش قیمت نرفته و اجازه نمی‌دهند خانه‌هایشان با قیمت کمتر فروخته شود اما کسانی که نیاز فوری به نقدینگی دارند، خانه‌هایشان را زیر قیمت می‌فروشند.

قیمت خانه در پرند چند؟

حداقل و حداکثر قیمت خانه در پرند چقدر است؟ حسنی پاسخ داد: قیمت مسکن مهر پرند متری ۴ میلیون تومان است. حداکثر خانه‌های شخصی‌ساز هم بین ۱۰ تا ۱۳ میلیون تومان معامله می‌شود.

 

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید  

 

 

 

 

 

تجارت نیوز

مطالب مرتبط

آخرین اخبار