موسوی لارگانی : عبدالملکی توئیتری است کاری به وزارتخانه ندارد / استخدام های عبدالملکی در وزارت کار رانتی است / به مردم توهین می کنید / اینجا را با مسابقه میدان اشتباه گرفته اید

به گزارش رصد روز ، موضوع اختلاف موسوی لارگانی با عبدالملکی مربوط به استخدام های وزارت کار مس شود که و لارگانی معتقد است که استخدام های وزارت کار رانتی است در صدای ضبط شده جدیدی که از نماینده مردم فلاورجان منتشر شده شاهد انتقادات شدید او به وزیر کار هستیم او در عین حال که استخدام های او را در وزارت خانه زیر سؤال برد بلکه مسائل دیگری را نیز مطرح کرد.

استخدام های وزارت کار رانتی است / عبدالملکی توئیتری 

 

آقای عبدالملکی آدم توئیتری است و تمام هم و غمش که در توئیتر و اینستاگرام باشد و اصلا کاری به وزارتخانه ندارد و الان وزارتخانه روی هوا می چرخد. برخی از استخدامی ها وزارت کار حتی یک روز هم سابقه کار ندارند آیا فقط همین ها استخدام نشده بودند برایشان در ادارات جا نبود؟ صدها و دهها دکتر هستند با رزومه خیلی که نمی توانند استخدام شوند چرا رفقای ایشان ، چرا سهمیه هایی که ایشان وادار به استخدامشان شده اند باید استخدام شوند آن هم بدون یک روز سابقه در دولت آن هم در حد مدیرکل و معاونت وزارتخانه. موسوی لارگانی با وقت دادن به عبدالملکی مخافت کرد و گفت: ۳۴ نفر در ستاد هستند که هیچ ارتباطی با وزارتخانه نداشتند به جز هیئت مدیره ها زیرا ایشان ۱۵۰۰ نفر را می تواند در هیئت مدیره های شستا بگذارد اینها با رانت به اینجا آمده اند. وی در پاسخ به این سؤال که آیا این موضوع خلاف قانون است به صراحت پاسخ مثبت داد. او راه و رسم استخدام این افراد را در وزارت کار فاقد الگوهای مدیر پروری دانست.

وزیر کار به مردم توهین می کند

 

او در پاسخ به درخواست دو هفته ای گفت: اگر طی این مدت این اسامی برداشته می شوند اما وزیر کار افتخار می کند که نیروها از بیرون به وزارتخانه آورده و کارکنان وزارتخانه را ارزشی برایشان قائل نبوده دلیلش هم این است که او اینجا را با مسابقه میدان اشتباه گرفته اینجا سه وزارتخانه است و داوری مسابقه میدان نیست. او خطاب به عبدالملکی گفت معلوم شد که انتخاب شما اشتباه بوده وبه مردم توهین می کنی وقتی می گویی من مسئول اشتغال نیستم.

موسوی لارگانی در واکنش به اصرار حاضرین در جلسه گفت: موضوع ایشان را بفرستید صحن علنی هر تصمیمی گرفتند من می پذیرم. من دو سال و نیم دیگر از نمایندگی ام باقی مانده همانطور که در این مدت از ایشان درخواست ملاقات نکرده ام باز هم نمی کنم و با ایشان کاری ندارم اما چون ظلم شده و سؤالاتی دیگر هم دارم و چون خلاف می کند روبرویش می ایستم

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا