مدیرعامل شرکت فنرسازی زر گلپایگان خبر داد:
موفقیت در اخذ گواهی نامه طراحی میل موج‌گیر/ تولید ۴ هزار و ۸۰۰ تن محصول تا پایان سال و کسب رکورد جدید

image_pdfimage_print

مدیرعامل شرکت فنرسازی زر گلپایگان از تغییر دامنه فعالیت این شرکت از ساخت قطعات به طراحی و ساخت محصول خبر داد.

به گزارش رصد روز، به نقل از سایپانیوز، مهدی بهرامی، مدیرعامل شرکت فنرسازی زر گلپایگان گفت: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین با  همت و تلاش تمامی کارکنان موفق به  گذراندن ممیزی سیستم مدیریت کیفیت با تمرکز بر تغییر دامنه فعالیت شدیم.

او افزود: شرکت فنرسازی زر گلپایگان از شروع تاسیس صرفاً در زمینه تولید انواع میل موج‌گیر، تورشن بار، میل کرپی و فنرلول فعال بوده و در حال حاضر بر اساس ممیزی سیستم مدیریت کیفیت موفق به اخذ گواهی نامه طراحی محصول نیز شده است.

بهرامی تصریح کرد: با توجه به وجود پتانسیل طراحی انواع میل موجگیرها در صنعت خودروسازی سایپا و با عنایت به همکاری و مشارکت شرکت فنرسازی زر گلپایگان با شرکت های مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا، زامیاد و مگاموتور، این پتانسیل نهفته در اسفندماه سال جاری بر اساس ممیزی سیستم مدیریت کیفیت با تمرکز بر تغییر دامنه فعالیت شرکت شکوفا شد و در حال حاضر گواهی نامه طراحی میل موجگیر به این شرکت اعطا شده است.

او افزود: درحال حاضر شرکت فنرسازی زر گلپایگان به عنوان شرکت طراحی و تولید در حال فعالیت است و امیدواریم بتوان از این پتانسیل در سطح گروه خودروسازی سایپا استفاده بهینه ببریم.

 بهرامی تصریح کرد: این شرکت از ابتدای سال تاکنون توانسته ۴ هزار و ۷۵۰ تن محصول تولید کند و این درحالی ست که هدف تولید ۴ هزار و  ۸۰۰ تن درسال جاری را تا پایان سال به ثبت خواهد رساند و این میزان تولید به عنوان بهترین رکورد از آغاز تاسیس در کارنامه شرکت فنرسازی زر ثبت خواهد شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا