میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ | به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟

به گزارش رصد روز، امروز ۲ تیر ۱۴۰۰ عرضه اولیه شرکت محصولات کاغذی لطیف در فرابورس ایران انجام شد و در آن ۱۵ درصد از سهام این شرکت به متقاضیان عرضه شد.

برای خرید این عرضه اولیه جدید حدود ۲ میلیون و ۷۶۴ هزار کد معاملاتی مشارکت داشتند. این در حالی است که در عرضه اولیه فگستر، تعداد ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۳۰۲ کد معاملاتی، در عرضه اولیه فتوسا تعداد ۲ میلیون و ۴۵۵ هزار و ۴۰۹ کد معاملاتی، در عرضه اولیه غکورش بیش از ۲ میلیون و ۳۵۶ هزار کد معاملاتی، در عرضه اولیه ولکار  ۲ میلیون و ۹۱۰ هزار و ۳۸۸ کد معاملاتی و در عرضه اولیه ومدیر ۲ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۲ کد معاملاتی مشارکت داشتند.

بدین ترتیب رکورد مشارکت در عرضه اولیه‌های سال ۱۴۰۰ همجنان در اختیار نماد ولکار قرار گرفت، اما میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف در مقایسه با عرضه اولیه قبلی یعنی نماد ومدیر ۱۰ درصد بیشتر بود و این در حالی است که ومدیر عرضه اولیه‌ای بزرگ‌تر و به مراتب جذاب‌تر بود.

در عرضه اولیه لطیف به هر کد معاملاتی که در عرضه اولیه لطیف شرکت کرده بود حداکثر ۱۰ سهم در حداکثر قیمت ۳۲۵۰ تومانی تعلق یافت. به عبارتی دیگر به هر کد معاملاتی معادل ۳۲۵۰۰ تومان سهام اختصاص یافت.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

نبض بورس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا