تاریخ انتشار این مطلب 1400/01/26 - 11:55:20

نارضایتی مردم از مبلغ واریزشده یارانه رمضان

به گزارش رصد روز، شب گذشته یارانه معیشتی ماه رمضان واریز شده، اما برخی از مخاطبان تجارت‌نیوز به محض دریافت این یارانه از مبلغ دریافتی خود نوشته‌اند و گفته‌اند که مبلغ کمتری از مبلغ اعلام شده برایشان واریز شده است.

در خصوص مبلغ این یارانه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته بود ۶۰ میلیون نفر یارانه‌بگیر معیشتی، معادل یک یارانه معیشتی دیگر را به‌عنوان یارانه زمضان دریافت می‌کنند؛ بنابراین باید برای خانوار‌های یک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوار‌های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز می‌شد.

اما حالا پیام‌های مردم نشان می‌دهد که واریزی‌ها معادل یارانه معیشتی نیست و کمتر است. حتی این یارانه معادل نفری ۴۲ هزار تومان اعلام شده هم نیست.

چقدر باید واریز می‌شد، اما چقدر واریز شد؟

«سه نفریم گفتن ۱۳۸ میدیم ۱۲۵ ریختن بقیه اش کجارفت ۶۰ میلیون نفر ازشون کسر بشه چقدر میشه. دو تا مرغ هم نشد.»

«برای ماهم خانواده ۴ نفره ۱۵۳ تومن ریختن دیگه میشه پول ۲ بسته خرما»

«چراواسه ماکه۶نفریم ۱۸۰زدن که باید۲۰۵واریز می‌شد»

«چهارنفریم چرا دولت ۱۵۳ تومان واریز میکنه خود دولت اعلام کرد مثل بسته معیشتی بنزین ۱۷۲ تومان است واریز میشود پس این ۲۰تومان کسر شده بخاطر چی بوده؟»

  شرط کاهش قیمت خودرو اعلام شد/ سود گزافی که دلالان از فروش خودرو می‌برند

«دولت در مورد یارانه ماه رمضان. تو خبر سراسری اعلام میکند خانواده ۴ نفره ۱۷۲ هزار تومان. اما ۱۵۳ به حسابشان واریز میکند. جهت اطلاع»

«۶ نفریم ۱۸۰ تومان ریختم میشه نفری سی تومان»

«به منم مبلغ ۱۵۳ هزار ریختن به من وام یک میلیونی کرونا هم ندادن بخوان ۱۹ تومن شو کسر کنن و هر ماه ۱۷۲ تومن معشیتی واریز می‌کنن، اما این کم ریختن»

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا