نشست تلفنی مدیر امور ناحیه یک بانک رفاه کارگران با مشتریان برگزار می‌شود

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در راستای گرامیداشت چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نشست تلفنی مدیر امور ناحیه یک بانک رفاه کارگران با مشتریان بانک در این ناحیه (استان تهران) برگزار می‌شود. به گزارش رصد روز، به نقل از روا...

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در راستای گرامیداشت چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نشست تلفنی مدیر امور ناحیه یک بانک رفاه کارگران با مشتریان بانک در این ناحیه (استان تهران) برگزار می‌شود.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای تکریم، افزایش رضایتمندی و پاسخگویی به سوالات مشتریان بانک رفاه در استان تهران، حمیدرضا صفائیان از ساعت ۱۰ الی ۱۲ روز چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه با حضور در محل مرکز ارتباط با مشتریان (فراد) این بانک پاسخگوی سوالات، مشکلات و آماده دریافت انتقادات، پیشنهادها و نظرات سازنده مشتریان است.

بر اساس این گزارش، مشتریان بانک رفاه کارگران در استان تهران که تمایل دارند مسائل، موضوعات و پرسش‌های خود را با مدیر امور ناحیه یک در میان بگذارند، می‌توانند در بازه زمانی مذکور از طریق تماس با شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ و انتخاب کلید ۳ در این نشست تلفنی شرکت کنند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط