نشست مشترک شرکت مخابرات استان کرمان با بیمه دانا

جلسه مشترک مدیرعامل مخابرات استان کرمان و رئیس شعبه بیمه دانا در این شهر، با هدف تقویت همکاری‌های بیمه‌ای برگزار شد. به گزارش رصد روز،  به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، در این مراسم حسین کرچیان رئیس شعبه کرمان ضمن ابراز خشنودی از عقد قرار...

جلسه مشترک مدیرعامل مخابرات استان کرمان و رئیس شعبه بیمه دانا در این شهر، با هدف تقویت همکاری‌های بیمه‌ای برگزار شد.

به گزارش رصد روز،  به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، در این مراسم حسین کرچیان رئیس شعبه کرمان ضمن ابراز خشنودی از عقد قرارداد بین بیمه دانا و اداره کل مخابرات، همکاری‌های متقابل و گسترش فعالیت‌ها در جهت صدور سایر بیمه‌های اموال و اشخاص از جمله رشته‌های اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت، عمر و پس‌انداز و همچنین جذب حداکثری رشته‌های مذکور به منظور ایجاد شرایط مناسب برای ارائه خدمات بهینه به بیمه‌شدگان را خواستار شد.
در این مراسم مهندس حسن آذری نصرآبادی مدیر عامل مخابرات استان کرمان نیز در خصوص همکاری‌های متقابل و تعاملات لازم جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بیمه‌شدگان مطالبی عنوان کرد و در ادامه، خواستار گسترش همکار‌های فی‌مابین در اجرای هر چه بهتر قراردادهای جدید شد.
در پایان این نشست، حاضرین به بیان دغدغه‌ها، سوالات، مشکلات و پیشنهادات خود درخصوص اجرای بهتر این قرارداد و به منظور رضایتمندی و اثربخشی بیشتر پرداختند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار