نصرالله رادش در “جوکر” تا مرز سکته رفت!+ ویدیو

ویدئویی از قسمت جدید «جوکر» با نقش‌آفرینی نصرالله رادش که در فضای مجازی وایرال شده را، مشاهده کنید.

به گزارش رصد روز، ویدئویی از قسمت جدید «جوکر» با نقش‌آفرینی نصرالله رادش که در فضای مجازی وایرال شده را، مشاهده کنید.

جوکر یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی به کارگردانی احسان علیخانی است. فصل اول این مجموعه از شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ در سرویس پخش اینترنتی فیلیمو به نمایش درآمد و پس از سه هفته انتشار در روز شنبه، تاریخ انتشار به دوشنبه‌ها تغییر پیدا کرد.

فصل اول جوکر با استقبال بالایی از سوی بینندگان مواجه شد. مرحلهٔ مقدماتی این مجموعه در ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ و خود مجموعه در ۱۳ تیر ۱۴۰۱ به پایان رسید. فصل اول جوکر در ۳۰ قسمت (۵ گروه ۴ قسمتی و ۲ فینال ۵ قسمتی) پخش شد. همچنین مستند ۳ قسمتی از پشت صحنه جوکر و مصاحبه از شرکت کننده‌ها بعد از پایان مسابقهٔ گروه هفتم با عنوان جوکرتایم پخش شد. قسمت اول این مستند در ۲۰ تیر پخش و در ۳ مرداد به پایان رسید.

پخش فصل دوم جوکر با عنوان جوکر ۲: طبقه‌ی بیست و یک از چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ در پلتفرم فیلیمو شروع شد.

نحوهٔ برگزاری
تعدادی از چهره‌های مشهور در یک اتاق دربسته برای خنداندن یکدیگر رقابت می‌کنند اما چالش اصلی اینجاست که خودشان نباید بخندند. سریال جوکر با الگوبرداری از نمونه‌های واقع نما با ایده و اجرای هیتوشی ماتسوموتو، کمدین ژاپنی، ساخته شده‌است.

برنامه محصول تهیه کنندگی استودیو قرن جدید و به کارگردانی احسان علیخانی است.در فصل اول سیامک انصاری میزبان و داور این مجموعه بود اما در فصل دوم احسان علیخانی علاوه بر کارگردانی مجموعه، میزبان و داوری این مجموعه را به عهده گرفته است.

انتقادات
انصاف نیوز از جوکر به دلیل عدم حضور یک شرکت‌کننده زن انتقاد کرد.

پس از اینکه در جوکر دو تن از شرکت‌کنندگان برای خنداندن رقبا حالت افراد معلول را به خود گرفتند و این قسمت برنامه از پلتفرم‌های اینترنتی پخش شد، کمپین معلولان به انتقاد از آن پرداخت.

بعضی نیز از برخی ادبیات بازیکنان خورده گرفته اند

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار