نقش پررنگ رسانه ملی در توسعه فرهنگ بیمه

مدیرعامل بیمه البرز در دیدار با مدیر شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران نقش رسانه ملی را در توسعه فرهنگ بیمه پررنگ دانست و گفت: یکی از نهادهای تاثیرگذار در این مهم، رسانه ملی است و انتظار می رود به‌عنوان یکی از متولیان توسعه فرهنگی کشور در...

مدیرعامل بیمه البرز در دیدار با مدیر شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران نقش رسانه ملی را در توسعه فرهنگ بیمه پررنگ دانست و گفت: یکی از نهادهای تاثیرگذار در این مهم، رسانه ملی است و انتظار می رود به‌عنوان یکی از متولیان توسعه فرهنگی کشور در راستای تشریح و تبیین اهمیت صنعت بیمه در زندگی افراد جامعه و همچنین رشد اقتصادی کشور مساعدت بیشتری کند.

به گزارش رصد روز ، به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، موسی رضایی با تاکید بر فعالیت های خوب و موثر صورت گرفته در این حوزه توسط رسانه ملی، دستاوردهای این همکاری مشترک را ارزشمند اعلام کرد و ضمن برشمردن تاثیرات اجتماعی آن اظهار داشت: رسانه ملی می تواند با بهره مندی از توان برنامه سازان خلاق و متخصص و همچنین بهره گیری از ظرفیت شرکت های بیمه نقش چشمگیری در افزایش مسئولیت های اجتماعی داشته باشد.
مدیرعامل بیمه البرز در دیدار با حامد بامروت نژاد، مدیر شبکه دو سیما برای همکاری در ساخت برنامه های فرهنگی که به توسعه فرهنگ بیمه در سطح جامعه بیانجامد، اعلام آمادگی کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار