نمازخانه جدید ساختمان مرکزی بانک دی افتتاح شد

با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سیّد رمضان موسوی مقدم، نماینده محترم ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام و المسلمین سیّد صالح یاسینی، رئیس شورای اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدعلی ف...

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک دی، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم افتتاح نمازخانه «دارالنّور» با بیان این که ارزیابی‌ها نشان می‌دهد بانک دی بر اساس شاخص‌های بانکداری، در مسیر حل مشکلات قرار گرفته و به سرعت در حال پیشرفت است، گفت: همان‌طور که در بسیاری شاخص‌ها، این بانک رتبه‌های برتر را از آن خود کرده است، در حوزه‌های فرهنگی، ارزشی و مذهبی نیز باید الگوی نظام بانکی باشد.

حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی مقدم با اشاره به این که بانک دی متعلق به خانواده معظم شهدا و ایثارگران است، اظهار کرد: حجاب و نماز، دو موضوع مورد تأکید در وصیت‌نامه همه شهداست و در کنار سایر مسائل فرهنگی، این دو مسئله نیز باید در اولویت کارکنان بانک دی باشد.

سرپرست بانک دی نیز در این مراسم با ارائه گزارشی، کسب رضایت ۷۷ درصدی جامعه معزز ایثارگری، تغییر ساختار بانک به منظور افزایش سرعت و کیفیت خدمات‌رسانی به خانواده معظم ایثارگران، رشد قابل توجه منابع و کاهش چشمگیر مطالبات و نیز به صفر رسیدن صف دریافت تسهیلات ازدواج در پایان سال ۱۴۰۲ در این بانک را از جمله دستاوردهای دو سال گذشته بانک دانست.

علیرضا قیطاسی همچنین تأکید کرد که با توسعه شبکه شعب و میزهای خدمت، افزایش سرمایه و واگذاری املاک بزرگ مقیاس، کیفیت خدمات بانک به مشتریان و شاخص‌های عملیاتی بانک بیش از پیش بهبود خواهد یافت.

حجت‌الاسلام و المسلمین حامد زواره مشاور امور فرهنگی بانک دی نیز در این جلسه با قدردانی از تحول ایجاد شده در حوزه‌های فرهنگی و مذهبی بانک طی دو سال گذشته، برپایی مراسم مذهبی و نیز برپایی موکب‌های غدیر و اربعین را از مصادیق عمل به مسئولیت اجتماعی در بانک دی دانست.

در پایان این مراسم، از تعدادی از فعالان حوزه‌های فرهنگی و مذهبی بانک با اهدای لوح تقدیر، قدردانی شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط