نمایشگاه الکامپ ۱۸ تیرماه برگزار می‌شود

بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش رصد روز،  ثبت‌نام در بیست‌وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک الکامپ از روز چهارشنبه، ۱۲ خرداد ماه آغاز می‌شود. در این دوره از نمایشگاه نیز مانند سال‌های گذشته متقاضیان کمتر از هشتاد مترمربع فضای نمایشگاهی، بعد از ثبت‌نام در سایت الکامپ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط، ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

متقاضیان بیش از هشتاد متر مربع نیز پس از ثبت‌نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت‌نام، برای جانمایی دعوت می‌شوند. این گروه نیز پس از تعیین جا، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی کنند. متقاضیان سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی نیز همچون بخش خصوصی می‌توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام کنند. بدیهی است ثبت نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

گفتنی است نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و ثبت‌نام در این نمایشگاه یک مرحله‌ای و قطعی است.

الکامپ ۱۴۰۰ با رویکرد آینده بهتر برگزار خواهد شد و بهداشت آنلاین، آموزش الکترونیک، بانکداری الکترونیک و خدمات دولت در بستر شبکه ملی اطلاعات از جمله محور‌های اصلی برگزاری این نمایشگاه است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به نشانی www.iran-elecomp.com مراجعه کنند.

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

اقتصاد ۲۴

مطالب مرتبط

آخرین اخبار