نوید محمدزاده و فرشته حسینی ممنوع الکار شدند l بوسه ای که گران تمام شد!

به گزارش رصد روز ،  نوید محمدزاده بازیگر مطرح سینما و تلویزیون است. نویدمحمدزاده متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ است. نوید محمدزاده به تازگی با فرشته حسینی ازدواج کرده است. نوید محمدزاده در ایلام متولد شده است. نوید محمدزاده علاقه زیادی به فوتبال د...

به گزارش رصد روز ،  نوید محمدزاده بازیگر مطرح سینما و تلویزیون است. نویدمحمدزاده متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ است. نوید محمدزاده به تازگی با فرشته حسینی ازدواج کرده است. نوید محمدزاده در ایلام متولد شده است. نوید محمدزاده علاقه زیادی به فوتبال داشته و در دوران نوجوانی قرار بود که برای تیم نوجوانان سایپا بازی کند.

روز گذشته بود که سازمان سینمایی اعلام کرد: پروانه نمایش فیلم سینمایی “برادران لیلا” به دلیل تخلفات و سرپیچی از مقررات از سوی تهیه‌کننده و کارگردان آن صادر نمی‌شود.

برادران لیلا  با بازی سعید پورصمیمی، ترانه علیدوستی، پیمان معادی، نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی و…در جشنواره کن جایزه فیپرشی را دریافت کرد.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی ممنوع الکار شدند

انتشار این خبر کافی بود که به سرعت ماجرای بوسه جنجالی نوید محمدزاده و فرشته حسینی روی فرش قرمز کن دوباره داغ شود. خبرهایی در فضای مجازی درحال دست به دست شدن است که دلیل توقیف برداران لیلا را  ممنوع‌الکاری نویدمحمدزاده و فرشته حسینی به دلیل بوسه در فرانسه اعلام کرده اند.

پاسخ نوید محمدزاده به بوسه روی فرش قرمز کن 

پیش از این نوید محمدزاده درباره دلیل کارش گفته بود: زنمه دوست داشتم ماچش کنم. واکنش‌ها خیلی مثبت بوده. ضمن اینکه لازم است در این دنیا به عشق احترام بگذاریم.

لباس فرشته حسینی برای کن مناسب بود؟ / طراحان لباس چه گفتند؟

واکنش کیهان به  بوسه جنجالی نوید محمدزاده و فرشته حسینی

کیهان نیز در این باره نوشته بود: رفتار یک بازیگر پرهیاهو و همسرش در حاشیه جشنواره فیلم کن با حجب و حیای انسان ایرانی در تضاد است. نمایش «فرهنگ ایرانی- اسلامی» هنر می‌خواهد که شما ندارید!

بازیگران و فیلم‌ســازان ایرانی حاضر در هفتادوپنجمین جشنواره فیلم کن، با پوشش، اظهارات و رفتار‌های مشمئزکننده و دور از شأن هنرمند ایرانی، آبروی خود را بردند.

بوسه جنجالی نوید محمدزاده برایش گران تمام می شود!

رییس سازمان سینمایی با انتقاد از آن‌ چه به گفته او ژست اپوزیسیونی و رفتار هنجارشکنانه هنرمندانِ ایرانی در جشنواره کن بوده است، از مدیرعامل خانه سینما خواست تا به این حواشی رسیدگی و نتیجه را به شورای اخلاق حرفه‌ای ارائه کند.

محمد خزاعی گفته بود: «قطعاً، نمودهای رفتاری و گفتاری سینماگران نه تنها تاثیرات مثبت و منفی بر طیف‌های مختلف جامعه دارد، بلکه به عنوان نمایندگان سینمای ایران، رفتار آن‌ها، آینه هویت فرهنگی  جامعه  و ساحت سینمای نجیب ماست و حضور بین‌المللی عوامل سینما باید در تمامی ساحت‌ها، از گفتار و رفتار تا پوشش، جلوه‌ای از فرهنگ و زیست عفیفانه، مومنانه، نجیبانه و غنی  مردم ایران  زمین باشد. فرهنگی که ریشه در  تمدن  کهن ایرانی و اسلامی این مرز و بوم دارد.»

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

ابوالفضل

پاسخ دادن

۰۶ تیر ۱۴۰۱


اسلام به خطر افتاد واااااای

آخرین اخبار