نیکوکاری در نوروز به رسم رمضان با همراه بانک تجارت

image_pdfimage_print
به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، کمپین «همراه نیک» بانک تجارت از نیمه شعبان تا نیمه رمضان با هدف جمع‌سپاری کمک‌های انسان‌دوستانه هموطنان از طریق همراه بانک تجارت با ۵۰ جایزه پنج میلیون ریالی برگزار می‌شود.

رویداد نیک اندیشانه «همراه نیک» از نیمه شعبان (۲۷ اسفند ۱۴۰۰) تا نیمه رمضان (۲۸ فروردین ۱۴۰۱) با هدف جمع‌سپاری کمک‌های انسان‌دوستانه‌ی هموطنان از طریق همراه بانک تجارت برگزار و به رسم قدردانی از نیت خیر همراهان با این رویداد ۵۰ جایزه پنج میلیون ریالی به قید قرعه به شرکت‌کنندگان در این رویداد همزمان با عید سعید فطر اهدا می‌شود.

مشتریان و استفاده کنندگان از اپلیکیشن همراه بانک تجارت برای شرکت در این امر خیر فقط کافیست در همراه بانک تجارت از طریق بخش «نیکوکاری» موسسه مورد نظر را انتخاب و مبلغ کمک خود را درج و پرداخت کنند.

مبالغ جمع‌آوری شده در این کمپین با نگرش کمک به محرومیت‌زدایی در جامعه مستقیما به حساب موسسات خیریه معتبر کشور واریز می‌شود تا به این ترتیب به مناسبت نیمه شعبان، عید نوروز و هلول ماه مبارک رمضان اقدامی نوع دوستانه به نفع مردم میهن اسلامی ایران صورت پذیرد.

اطعام نیازمندان، کمک به بیماران نیازمند، آزادی زندانیان معسر، یاری سالمندان و کودکان نیازمند و حفاظت از محیط زیست و طبیعت از جوامع و نقاط هدف این طرح به شمار می‌روند.

این کمپین با شعار «نیکوتر از این نیست که همراه شماییم» در قالب ایفای مسئولیت اجتماعی بانک تجارت و در راستای فراهم آوردن بستری امن و مطمئن برای رساندن کمک‌های خیرخواهانه و نیکوکاری عموم مردم ایران و مشتریان به دست نیازمندان اجرا می‌شود.

حساب رسمی بانک تجارت در اینستاگرام و آپارات و سایت رسمی بانک تجارت اطلاعات تکمیلی در این باره از جمله اسامی برندگان مسابقه را منتشر می‌کنند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا