هانیه غلامی و مادر جوان و فوق العاده زیبایش+ عکس

هانیه غلامی، بازیگر سریال هیولا تصویری از خودش را در کنار مادرش را به اشتراک گذاشت و متنی احساسی خطاب به او را منتشر کرد.

به گزارش رصد روز، هانیه غلامی، بازیگر سریال هیولا تصویری از خودش را در کنار مادرش را به اشتراک گذاشت و متنی احساسی خطاب به او را منتشر کرد.
 

هانیه غلامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۷۳ در تهران متولد شد.

8 80

این بانوی بازیگر در خانواده ای هنرمند متولد شد و مادرش در زمینه بازیگری فعالیت میکرد اما هرگز علاقه ای به بازیگر شدن دخترش نداشت.

 

هانیه غلامی دوران دبیرستان در رشته تجربه تحصیل کرد اما در سال پیش دانشگاهی تغییر رشته داده و کنکور انسانی داد و در رشته روانشناسی بالینی پذیرفته شد و در این رشته فارغ التحصیل شد.

 

هانیه غلامی در جشن فارغ التحصیلی

این بازیگر سینما و تلویزیون علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی لباس هم تبحر دارد و از دیگر نکات قابل ذکر درباره او تسلطش به زبان انگلیسی و علاقه به ورزش است که این علاقه از دوران کودکی او وجود داشت و باعث کسب مقام در رشته کاراته برای او شده بود.

 

این بانوی بازیگر رابطه بسیار خوبی با خاله اش ثمین دارد و به دلیل اختلاف سنی خیلی کمی که میان آنها است رابطه آنها بیشتر به شکل دو خواهر است و همواره در کنار هم هستند.

مادر هانیه غلامی کیست
لادن سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان مادر هانیه غلامی است.

 

لادن سلیمانی مادر هانیه غلامی

دیدن تصاویری از هانیه غلامی در کنار مادرش لادن سلیمانی برای همه مردم تعجب برانگیز است و کمتر کسی باور میکند که این دو مادر و دختر باشند.

هانیه غلامی و مادرش لادن سلیمانی ۱۷ سال با هم اختلاف سنی دارند و رابطه ای بسیاری صمیمانه و دوستانه دارند و خانم بازیگر مادرش را بیرون از خانه به اسم صدا میکند چرا که پذیرش مادر و دختر بودن آنها برای مردم سخت است و با سوالات زیادی مواجه میشوند.

 

 

ازدواج هانیه غلامی
بهمن ماه سال ۹۵ بود که خبرهایی از نامزدی هانیه غلامی منتشر شد و ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۹۶ بود که هانیه غلامی تصاویری از مراسم ازدواجش را به اشتراک گذاشت و این خبر را به صورت رسمی اعلام کرد.

محمد پناهی همسر هانیه غلامی است و شغلی غیر از بازیگری دارد.

 

 

ماجرای آشنایی هانیه غلامی و همسرش به یک کلاس زبان بازمیگردد. این زوج در کلاس زبان چند ماهی با هم همکلاسی بودند و بعد از چند ماه پیشنهاد ازدواج از سمت آقای پناهی مطرح شد و این آشنایی خانوادگی به ازدواج ختم شد.

فعالیت های هنری هانیه غلامی
هانیه غلامی به دلیل بازیگر بودن مادرش با دنیای بازیگری آشنا بود اما به دلیل سختگیری مادرش برای ورود به این حرفه ترجیح داد که به سراغ تحصیلات و قبول شدن در دانشگاه برود.

این بازیگر جوان ۱۷ سال بیشتر نداشت که در تست بازیگری فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی شرکت کرد و با قبولی در این تست به دنیای بازیگری راه یافت.

 

معرف هانیه غلامی به دنیای سینما
هانیه غلامی سال ۱۳۹۰ برای بازی در فیلم سینمایی یکی میخواد باهات حرف بزنه تست بازیگری داد و با قبول شدن در این تست اولین تجربه بازیگری اش در سینما کلید خورد.

هانیه غلامی برای تقدیر از اولین معرفش به سینما نوشت:

من سال ۹۰ با فیلم سینمایی “یکی میخواد باهات حرف بزنه” به کارگردانی منوچهر هادی به سینما معرفی شدم (پوستر فیلم پشت سرمون هست). همیشه از انتخاب و اعتمادشون برای نقش یاسمن ممنونشون هستم.

 

اولین سریال هانیه غلامی
سریال همه چیز آنجاست به کارگردانی شهرام شاه حسینی سال ۱۳۹۳ ساخته شد و اولین تجربه هانیه غلامی در قاب تلویزیون با این سریال رقم خورد.

هاینه غلامی در سریال همه چیز آنجاست بازیگر نقش لیلا فرهمند بود و به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش برآید.

 

نقش های هانیه غلامی در سینما و تلویزیون
هانیه غلامی در طول سالهای فعالیتش در چندین فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخت که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.

هانیه غلامی در سریال هیولا
سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری اردیبهشت ماه سال ۹۸ در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و هانیه غلامی در این سریال به ایفای نقش پرداخت.

هانیه غلامی در سریال هیولا بازیگر نقش هاله عشق اول هوشنگ شرافت در جوانی بود و در این سریال با بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، مهران مدیری، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، سعید بیگی، نیما شعبان نزاد و… همبازی بود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط