هزینه‌های نجومی فقط برای تبلیغات

«برخی فهرست‌ها به مراکز قدرت و ثروت وصل هستند، لیست شورای ائتلاف نوعا از امکانات بیت المال و دولت استفاده می‌کند، فقط بگویند هزینه مراسم حرم امام با آن پذیرایی، اسکان، کارت هدیه و هواپیما چقدر بود و این پول را از کجا آوردند. این موضوع مهم...

به گزارش رصد روز، حسن بیادی یک فعال سیاسی گفت: برخی فهرست‌ها به مراکز قدرت و ثروت وصل هستند، لیست شورای ائتلاف نوعا از امکانات بیت المال و دولت استفاده می‌کند، فقط بگویند هزینه مراسم حرم امام با آن پذیرایی، اسکان، کارت هدیه و هواپیما چقدر بود و این پول را از کجا آوردند.

افشاگری درباره هزینه‌های نجومی برخی جریان‌های انتخاباتی؛ هزینه مراسم حرم امام با آن پذیرایی و کارت هدیه و هواپیما چقدر شد؛ برخی به مراکز قدرت و ثروت وصل‌اند!

حسن بیادی فعال سیاسی اصولگرا درباره امتیازات لیست شورای ائتلاف نسبت به دیگر فهرست‌ها گفت: «۴۵ حزب»، «شخصیت‌های مشهور علمی، فرهنگی و سیاسی» و «اقوام و اقشار» سه ضلع اصلی شورای وحدت را تشکیل می‌دهند و حضور پررنگی در تصمیم گیری‌ها دارند.

بخش‌هایی از گفت و گوی بیادی را در ادامه می‌خوانید:

آن‌ها یک باند هستند و باند تصمیم می‌گیرد که چه کسانی در فهرست حضور پیدا کنند، در حالیکه شورای وحدت با مشورت‌گیری از همه نمایندگان احزاب و شخصیت‌های برجسته و اقوام و اقشار لیست انتخاباتی را تدوین کرد.

شورای وحدت هزینه‌های مربوط به انتخابات را در حداقل خودش انجام می‌دهد؛ به طور مشخص تبلیغات عموما از طریق فضای مجازی انجام می‌شود؛ حال آنکه لیست ائتلافی دیگر در تهران فقط هزینه یک پیامکش یک میلیارد تومان است.

برخی فهرست‌ها به مراکز قدرت و ثروت وصل هستند، لیست شورای ائتلاف نوعا از امکانات بیت المال و دولت استفاده می‌کند، فقط بگویند هزینه مراسم حرم امام با آن پذیرایی، اسکان، کارت هدیه و هواپیما چقدر بود و این پول را از کجا آوردند.

این موضوع مهمی است که باید شفاف باشد، چون مردم حق دارند از منبع تأمین هزینه‌های فهرست‌های انتخاباتی مطلع باشند.

این صحبت در فضای رسانه‌ای و محافل سیاسی مطرح است که دولت تمام قد از لیست شورای ائتلاف حمایت می‌کند؛ امیدواریم مجریان انتخابات سقف تلاش خود را به کار گیرند تا هر گونه شائبه را از خود دور کنند، امنیت و سلامت انتخابات در بالاترین سطح برقرار باشد و هیچ گروهی نتواند در آن دخل و تصرفی کند

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار