هشدار جدی فرمانده پدافند هوایی ارتش به کشورهای درگیر در قره‌باغ / هرگونه خطا و تخلف در مرزها و آسمان ایران را با آتش سنگین پاسخ می‌دهیم

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: با استقرار بهترین سامانه های پدافند هوایی ارتش در نوار مرزی رود ارس در شهرستان های شمالی استان اردبیل تمامی تحرکات نظامی در مجاورت مرزهای ایران رصد می‌شود.

به گزارش رصد روز ، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: با استقرار بهترین سامانه های پدافند هوایی ارتش در نوار مرزی رود ارس در شهرستان های شمالی استان اردبیل تمامی تحرکات نظامی در مجاورت مرزهای ایران رصد می‌شود.

 از پارس‌آباد، امیر علیرضا صباحی فرد شامگاه امروز در بازدید از نواز مرزی اصلاندوز اظهار داشت: نوار مرزی شهرهای شمال استان اردبیل نیز همچون ۳ هزار و ۷۰۰ نقطه از پدافند هوایی سطح کشور برای ما از اهمیت فراوانی برخوردار است و تدابیر جدی برای تقویت امنیت آن اندیشیده شده است.

وی از استقرار سامانه‌های پدافند هوایی ارتش در نوار مرزی اصلاندوز مغان خبر داد و افزود: با استقرار بهترین سامانه‌های پدافند هوایی ارتش در نوار مرزی رود ارس در شهرستان‌های شمالی استان اردبیل تمامی تحرکات نظامی در مجاورت مرزهای ایران رصد می‌شود.

صباحی‌فرد امنیت مناطق مرزی کشور را خط قرمز ارتش دانست و تصریح کرد: امنیت آسمان ایران اسلامی خط قرمز پدافند هوایی ارتش ‌است و در راستای حراست از مرزهای کشور تعارفی وجود ندارد و این یک هشدار به طرفین درگیر در منطقه قره باغ است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر رصد تحرکات نظامی در مجاورت مرزهای ایران بیان کرد: در حال حاضر به صورت شبانه‌روزی با حضور نیروها و تجهیزات پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نوار مرزی این منطقه تمامی تحرکات نظامی در مجاورت مرزهای ایران رصد می‌شود.

وی با هشدار جدی به کشورهای درگیر در منطقه قره‌باغ اظهار کرد: هرگونه خطا و تخلفی که امنیت آسمان ایران اسلامی را با مشکل مواجه کند به طور قطعی با دفاع جانانه سامانه های دفاعی و نیروهای پدافند هوایی ارتش رو به رو خواهد بود.

 

 

 

 

 

تسنیم

مطالب مرتبط

آخرین اخبار