همایش سراسری مدیران ارشد بانک مسکن برگزار شد

همایشی برای مدیران ارشد بانک مسکن

اولین همایش سراسری مدیران ارشد بانک در سال ۱۴۰۲ با حضور سرپرست بانک مسکن ، اعضای هیات مدیره و هیات عامل و مدیران عامل گروه مالی و سرمایه گذاری مسکن برگزار شد.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن (سهامی عام)، همایش سراسری مدیران ارشد بانک در سال ۱۴۰۲ با حضور سرپرست بانک مسکن، اعضای هیات مدیره و هیات عامل و مدیران عامل گروه مالی و سرمایه گذاری مسکن برگزار شد.

اولین همایش سراسری مدیران ارشد بانک در سال ۱۴۰۲ با حضور سرپرست بانک مسکن ، اعضای هیات مدیره و هیات عامل و مدیران عامل گروه مالی و سرمایه گذاری مسکن برگزار شد.

دکتر علی عسکری در این همایش که با محوریت ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ بانک و تبیین سیاست‌ها و برنامه‌ها و چالش‌های پیش رو برگزار شد، گفت: تا به امروز تسهیلاتی که در شهرهای بزرگ و دیگر شهرها در اجرای طرح نهضت ملی مسکن اعطا شده است، به طور متوسط ۳۳۰ میلیون تومان بود که با مصوبه اخیر شورای عالی مسکن و شورای پول و اعتبار، این عدد به ۵۵۰ میلیون تومان رسید که نسبت به متوسط قبلی ۶۶ درصد افزایش یافت؛ بنابراین بر حجم مصارف ما اضافه‌ شد.

سرپرست بانک مسکن با بیان اینکه عملکرد بانک باید مطابق با نیاز روز تعریف و تغییر یابد افزود: بانک تا به امروز قرارداد ۸۴ هزار میلیارد تومان را در طرح نهضت ملی مسکن منعقد کرده است که اگر ۶۰ درصد به آن اضافه کنیم تقریبا این عدد چیزی ما بین ۱۳۰ الی ۱۴۰ هزار میلیارد تومان خواهد شد؛ بنابراین همسان با نیاز روز باید پیش برویم و به ویژه مدیریت مصارف و جا به جایی منابع در استان‌ها را جدی‌تر دنبال و مدیریت کنیم تا ضمن عمل به تعهدات خود، دراین حوزه دچار عدم تعادل نشویم.

لازم به ذکر است، در این همایش دکتر شیرزادی مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن و دکتر جواهری تفتی مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن به تبیین سیاست ها و برنامه های خود پرداخته و همچنین پنل‌های مختلف هم اندیشی و بررسی راهکارهای نوین بانکداری از جمله بانکداری الکترونیک و خدمات کارمزد محور برگزار شد و در انتها نیز از مدیریت‌های برتر در ارزیابی عملکرد شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ قدردانی صورت گرفت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا