همسر و دختر زیبا سلمان نون خ+ عکس

در ادامه بیوگرافی کاظم نوربخش بازیگر مشهور سریال نون خ را مشاهده می کنید.

به گزارش رصد روز، کاظم نوربخش متولد ۱ مهر ۱۳۵۵ بازیگر اهل ایران است که در ادامه بیوگرافی او را می توانید مطالعه کنید.

 

 خلاصه بیوگرافی کاظم نوربخش

 

نام :کاظم

نام خانوادگی : نوربخش

تاریخ تولد : ۱ مهر ۱۳۵۵

تحصیلات : فارغ التحصیل دیپلمه رشته علوم انسانی

رشته هنری : بازیگری

 

 زندگی شخصی و خانواده کاظم نوربخش

کاظم نوربخش در ۱ مهر ۱۳۵۵ در بیجار استان کردستان متولد گردید وی بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. کاظم نوربخش کارمند اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بیجار می باشد.

 

 تحصیلات کاظم نوربخش

آقای بازیگر فارغ التحصیل دیپلمه رشته علوم انسانی می باشد.

 ازدواج کاظم نوربخش

کاظم نوربخش در سال ۱۳۸۲ ازدواج کرده است و ثمره ازدواجش دختری بنام نازنین زهرا متولد ۱۳۹۰ و نازنین زینب می باشد.

 

زندگی هنری و اجتماعی کاظم نوربخش

وی از سال ۱۳۶۷، در سن ۱۲ سالگی به بازی در نمایش‌ های مدرسه می‌ پرداخت و در همان سال نفر اول جشنواره دانش‌ آموزی شد. او به بازیگری در تئاتر ادامه داد و در تئاترهای استانی بازی می‌ کرد و در سال ۱۳۷۰ بازیگر منتخب استان لقب گرفت.

از میان نمایش‌ هایی که کاظم نوربخش در آن‌ ها به ایفای نقش پرداخته می‌توان «شازده کوچولو» به کارگردانی جعفر ولدخانی، «پرونده ناتمام» به کارگردانی یاسر هاشم‌ زاده، «معرکه آتش» به کارگردانی جعفر ولدخانی، «نقطه ته خط» به کارگردانی علی نوربخش، «پایان روز اول» به کارگردانی احمدعلی بسطامی، «غوغای درون» به کارگردانی جعفر ولدخانی، «کلاه گشاد» به کارگردانی غلام همتیان، «خداحافظ شهر گدایان» به کارگردانی جعفر ولدخانی، «شناسنامه پدربزرگ» به کارگردانی اسدالهی و «بیژن» به کارگردانی جعفر ولدخانی را نام برد.

کارگردانی کاظم نوربخش

کاظم نوربخش از سال ۱۳۸۴ کارگردانی را بصورت مشترک با رضا حیدری برای نمایش «یک شهر و یک صحبت» شروع کرد و حالا دبیر انجمن نمایش کوهستان بیجار می‌ باشد. از میان کارهای او به عنوان کارگردان می‌توان به نمایش‌های «خود کرده را …» و «صدامیان» اشاره داشت. وی در سال ۱۳۸۴ برای اولین بار با حضور در فیلم کوتاه «درس اول» به کارگردانی علی نوربخش جلوی دوربین رفت.

آثار هنری کاظم نوربخش

نمایش خانگی

روزی روزگاری مریخ

روزی روزگاری مریخ

۱۴۰۱

لب خط

لب خط

۱۳۹۹

مجموعه تلویزیونی

سریال نون خ

نون خ

۱۳۹۸

افتخارات کاظم نوربخش

از سال ۱۳۶۷ وقتی تنها ۱۲ سال داشت از تئاتر مدرسه آغاز کرد و در همین سال در جشنوارهٔ دانش‌آموزی نفر اول شد.بعد از تکرار عنوان بهترین بازیگر جشنوارهٔ دانش‌آموزی در سال ۶۹ توانست در بخش استانی نیز حاضر شود و سال ۱۳۷۰ بازیگر منتخب کردستان لقب بگیرد.

8 6614f8ccc224b 7 6614f8cb378c9

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط