همسر یونانی کریم انصاری فرد+ عکس

به گزارش رصد روز، کریم انصاری فرد ملی پوش لژیونر کشورمان این روزها در باشگاه اومونیا قبرس بازی می کند. با این حال مدتی است که شایعات تازه ای درباره بازگشت دوباره او لیگ به یونان هم به گوش می رسد. البته در سال گذشته شایعاتی مبنی بر علاقه ا...

به گزارش رصد روز، کریم انصاری فرد ملی پوش لژیونر کشورمان این روزها در باشگاه اومونیا قبرس بازی می کند. با این حال مدتی است که شایعات تازه ای درباره بازگشت دوباره او لیگ به یونان هم به گوش می رسد. البته در سال گذشته شایعاتی مبنی بر علاقه این ملی پوش برای حضور در تیم ملی پرسپولیس هم منتشر شد.

ولی اغلب رسانه ها در آن مقطع مدعی شدند که همسر کریم انصاری‌فرد به‌شدت مخالف حضور همسرش در ایران است و علاقه دارد انصاری‌فرد در همان یونان و یا کشورهای نزدیک بازی کند. این در حالی است که الکساندرا صوفیا همسر کریم یک تاجر آمریکایی یونانی و رئیس یک شرکت حمل‌ونقل و دختر یکی از بزرگترین تجار یونان است.

اما با وجود اینکه این زوج مشهور در سال ۲۰۱۸ ازدواج کرده اند تاکنون کریم انصاری فرد تصاویر واضح و زیادی از همسرش را در فضای مجازی منتشر نکرده است. در همین راستا حالا و پس از مدت ها بالاخره این مهاجم کم حاشیه با انتشار تصویری جالب از چهره همسر یونانی و دخترش رونمایی کرده است. انصاری فرد که این روزها با خانواده اش برای تعطیلات به آفریقا سفر کرده در حاشیه این تصویر نوشته است: «تیم شاد»

کریم انصاری فرد

مطالب مرتبط

آخرین اخبار