واکسیناسیون کارکنان صنعت قطعه سازی آغاز شد / بیش از۱۰۰ هزار نفر در صنعت خودرو واکسینه شدند

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا:

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، سیدجواد سلیمانی در مراسم آغاز واکسیناسیون کارکنان صنعت قطعه سازی اظهار کرد: از دو هفته پیش واکسیناسیون کارگران و کارکنان صنعت خودروسازی آغاز شد و طبق آخرین آمارها بیش از ۱۰۰ هزار نفر از شرکت های ایران خودرو و سایپا و تعدادی از شرکت های قطعه سازی توانستند دوز اول واکسن کرونا را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون شرکت های قطعه ساز و خدمات پس از فروش شرکت های خودروسازی آغاز شده است و این امر نوید آن را می دهد که تولید خودرو در آینده ای نزدیک افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد، افزود: تمام سعی ما بر این است بعد از آنکه شرکت های خودروسازی و قطعه سازی دوز اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کردند، خانواده های کارگران و کارکنان این صنایع نیز تحت پوشش طرح واکسیناسیون قرار گیرند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه واکسیناسیون شرکت های خودروسازی و قطعه سازی با هدف افزایش تولید و پاسخگویی مناسب به نیاز خودرویی مردم است، خاطرنشان کرد: طبق هدف گذاری صورت گرفته و در راستای کاهش دغدغه و نگرانی کارگران خطوط تولید ۶۰۰ هزار نفر در این صنعت واکسینه خواهند شد.

وی اظهار کرد: با انجام واکسیناسیون، سربازان خط مقدم تولید با خیال راحت ادامه خدمت می دهند، از این رو امیدواریم دوز مورد نیاز برای واکسیناسیون کامل فعالان صنعت خودرو و قطعه سازی از سوی وزارت بهداشت و درمان تامین شود.

گفتنی است، در پی تفاهم‌نامه مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گروه سایپا، این گروه خودروسازی به عنوان نماینده وزارت بهداشت در صنعت خودرو (خودروسازان و قطعه‌سازان) انتخاب شد تا راهبری و هماهنگی اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان و کارگران این صنایع را انجام دهد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

ایکوپرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا