واکنش خنده دار هواداران پرسپولیس به یک نظر سنجی+ عکس

در نظرسنجی برنامه نوروز فوتبالی، با اکثریت آرا، جواد نکونام به عنوان مربی سال برگزیده شد و هم کارشناسان سرمربی استقلال را به عنوان مربی برتر سال انتخاب کردند.

به گزارش رصد روز، در نظرسنجی برنامه نوروز فوتبالی، با اکثریت آرا، جواد نکونام به عنوان مربی سال برگزیده شد و هم کارشناسان سرمربی استقلال را به عنوان مربی برتر سال انتخاب کردند. پیش از این نیز روزبه چشمی در نظرخواهی همین برنامه عنوان بازیکن سال فوتبال ایران از نگاه مردم را به خود اختصاص داد.

 

انتخاب جواد نکونام و روزبه چشمی در نظرسنجی برنامه نوروز فوتبالی با واکنش کنایه‌آمیز هواداران پرسپولیس روبرو شد. آنان اعتقاد دارند در حالی تیم آنها سال گذشته موفق شد لیگ برتر و جام حذفی را از آن خود کند، انتخاب نکونام که سال گذشته در میانه راه از فولاد جدا شد و چشمی هم که با استقلال موفقیتی کسب نکرده بود، نشان از بی‌اعتنایی آنها به این برنامه دارد. آنها برای اثبات ادعای خود نتیجه نظرسنجی چند سال پیش عادل فردوسی‌پور که در آن با اختلاف صدرنشین پرطرفدارترین تیم‌های ایران بودند را به عنوان سند دست به دست می‌کنند.

علی رد آرمی در توئیتی نوشت: ‌کی میگه دیگه تلویزیون برنامه طنز قوی نداره؟ پس این نوروز فوتبالی چیه؟ برنامه‌ای که روزبه چشمی را مرد سال اعلام کنه طنزش از کارهای عطاران هم قوی‌تره.

رضا هم نوشت: وقتی میگیم تمام رسانه‌ها در اختیار جواد نکونام و استقلالی‌ها هستن یعنی اینکه تو صداوسیمای میلی و برنامه نوروز فوتبالی جواد نکونام را به عنوان بهترین مربی انتخاب می‌کنند، اون وقت به خاطر کدوم دستاورد یا قهرمانی؟ جمع کنید بساط مسخره بازیاتون را.

امیر هم واکنشی تمسخر آمیز داشت: جواد نکونام از نگاه کارشناسان بعنوان بهترین مربی سال ۱۴۰۲ در برنامه نوروز فوتبالی انتخاب شد؛ یحیی گل‌محمدی با کسب سه گانه از نکونام با کسب یک عدد موز کمتر بود.

پدرام هم واکنشی مشابه داشت: الان چندین ساله استقلالی‌ها قهرمان لیگ برتر نوروز فوتبالی هستن. از شفر و استراماچونی بگیر تا فکری و نکونام

یاسر هم اینگونه واکنش نشان داد: یادمه معمولا پرسپولیسیا زیاد نوروز فوتبالی رو حدی نمیگرفتن. اما جاهای دیگه با اختلاف همیشه پرسپولیس بیشترین رای را میاورد. جایی که توش نکونام با هیچ دستاوردی میشه بهترین مربی سال اعتباری نداره.

محمد هم با این توییت کنایه‌آمیز به نظرسنجی برنامه نوروز فوتبالی کنایه زد: استقلالیا دلشون میخواد لیگ هم زیر نظر نوروز فوتبالی انجام بشه تا هر سال راحت و با اختلاف زیاد اول بشن.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار