دروغ یکتا ناصر فاش شد!+ جزئیات

پرونده یکتا ناصر و منوچهر هادی هنوز در اینستاگرام دنبال می‌شود.

به گزارش رصد روز،  پرونده یکتا ناصر و منوچهر هادی هنوز در اینستاگرام دنبال می‌شود.

 

قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران با انتشار تصویری در فضای مجازی نوشت: امروز این دو هنرمند عزیز ( یکتا ناصر و منوچهر هادی زوج سابق) با حضور در دادسرای جنایی مشکل ایجاد شده در خصوص فرزند مشترک خود را حل و فصل نمودند و با صحبت‌هایی که با آنان شد به توافقی دست یافتند تا تلاش بیشتری جهت آرامش و پیشرفت فرزند مشترک خود سوفیا نمایند.

بلافاصله بعد از آن یکتا ناصر، ضمن بیان این‌که عکس‌ها بدون هماهنگی با او گرفته شده واکنش تندی در اینستاگرام به قاضی شهریاری نشان داد.

حالا در واکنش به صحبت‌های یکتا ناصر، محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران در فضای مجازی نوشت: «خانم یکتا ناصر خودتون شاهد بودید که کل تعطیلات عید رو با توجه به پستی که موجب تشویش اذعان عمومی کردید درگیر بچه شما شدم. مکررا با شما و همسر شما تلفنی صحبت شد و شما دیشب تلفنی خواستید که فردا جلسه بگذارید و تمرکزتان روی گرفتن فرزند مشترک بود.»

او توضیح داد: «دختر شما بالای ۷ سال سن دارد و حضانت او برابر قانون با پدرش است. دادگاه خانواده هم هیچ حکمی در خصوص تداوم حضانت فرزند مشترک برای شما صادر نکرده است. اما با همسر سابق شما در این تعطیلات مکرر صحبت شد و ایشون هم قبول کردند که تا زمان تصمیم دادگاه خانواده فرزند مشترک ۶ روز پیش شما باشد و تنها ۲۴ ساعت پیش پدر. حتی زمان و مکان هم تعیین شد و افرادی که نباید بیایند فرزند مشترک را تحویل بگیرند مشخص کردید.»

قاضی شهریاری نوشت: «در اول جلسه هم که هنوز آقای منوچهر هادی نیامده بودند با توجه به رفتار بد شما گفتم تشریف ببرید دادگاه خانواده که شما گفتید ((تنها کسی که آقای هادی حرفش را گوش می دهد شما هستید -در حالی که من ایشان را اصلا ندیده و نمشناختم- همین جا صحبت کنیم تا بچه را به من بدهد)). بعد از سه چهار ساعت صحبت با هم توافقاتی کردید و من مکررا به آقای هادی در گوشه ای گفتم که از حق خود بگذرد و بگذارد فرزند مشترک فعلا پیش شما (خانم ناصر یکتا) باشد تا آرامش برگردد و ایشان هم قبول کردند. آسیب ها را به شما گفتم و وضعیت فعلی و آتی فرزند مشترک را. خیلی صحبت ها به صورت غیر رسمی مطرح شد تا بلکه بتوانیم نقاط اشتراک را پیدا کنیم. حتی برای اطمینان شما یکی از همکاران را فرستادم تا در محل منزل همسر سابقتان فرزند مشترک را به شما تحویل دهد و این کار هم انجام شد.»

او نوشت: «در پایان در حضور پدرتان گفتیم که خودتان با یک پستی در همان صفحه موضوع را خاتمه داده اعلام کنید تا بیش از این از موضوع شخصی شما سو استفاده نشود که گفتید من این کار رو نمی کنم شما خودتان این کار را انجام بدهید. عکس ها در حضور خود شما گرفته شد و از نگاه ها متوجه عکس گرفتن هستید در حال حاضر به دور از انصاف و واقعیت مجددا دست به انتشار پست دروغ زدید. در جلسه دو تا همکاران ما و پدر شما و آقای هادی حضور داشتند و شاهد ماجرا بودند. تاکید کردم متاثر از دیگران نباشید و بگذارید آرامش به فرزندتان و خودتان برگردد. اگر کپشن رو دقت کنید به مسایل جرم شناسی و روانشناسی پرداختم و اشاراتی خیلی کوتاه به اینکه موضوع شما حل و فصل شده است بر اساس تقاضای خودتان. فقط میتوانم بگویم متاسفم.»

برای عضویت در کانال رصد ر وز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار